Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна

200-річчя з дня народження Т. Шевченка

Інформація про відзначення 200-річчя з дня народженрня Т.Шевченка

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (ліцей 2.doc)ліцей 2.doc2351 Kb

Інформація про відзначення 200-річчя з дня народження Т.Шевченка

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (37.doc)37.doc11910 Kb
Учні 7-9 класів переконались, що Тарас Шевченко добре був обізнаний у фізичних явищах, узявши участь  у бінарному  виховному заході з фізики та української літератури на тему «Подорож у світ цікавого: Шевченко та фізика» (вчителі української мови та літератури Гараздюк О.І. і фізики  Вербовська С.В.).
Учні ознайомилися  з віршами Т.Г.Шевченка, в яких є рядки, пов'язані з фізичними явищами, розширили та поглибили знання свої знання про оптичні, звукові, механічні та теплові явища, розглянули зв’язок між максимумами сонячної активності та піками творчого  піднесення  Пророка.
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (IMG_1202.JPG)IMG_1202.JPG2001 Kb
Download this file (IMG_1203.JPG)IMG_1203.JPG2318 Kb
Download this file (IMG_1204.JPG)IMG_1204.JPG1884 Kb
Download this file (IMG_1205.JPG)IMG_1205.JPG1956 Kb
Download this file (IMG_1206.JPG)IMG_1206.JPG2069 Kb
Download this file (IMG_1207.JPG)IMG_1207.JPG1938 Kb
Download this file (IMG_1208.JPG)IMG_1208.JPG2172 Kb
Download this file (IMG_1209.JPG)IMG_1209.JPG2088 Kb
Download this file (IMG_1210.JPG)IMG_1210.JPG1903 Kb
Download this file (IMG_1211.JPG)IMG_1211.JPG2085 Kb

У Чернівецькій гімназії №4 учителі, учні, батьківський колектив долучилися до святкування в Україні 200-річного ювілею Великого Кобзаря, видатного українського поета та громадського діяча Т.Г.Шевченка. 

Програма Шевченківського тижня передбачає багато заходів, у яких візьмуть участь усі гімназисти. Учні 11-их класів присвятили цій наймасштабнішій постаті української нації власний відеоролик. Над його створенням працювали: Равлик Василь - режисер, Смаль Віталій - відеооператор, а також Мельничук Віталіна, Лупул Олександра, Драгомирецький Отто, Гасинець Софія, Дрінь Тарас, Ратушняк Анастасія.

e-max.it: your social media marketing partner