Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Оздоровлення дітей у пришкільному таборі денного перебування «Зелена планета» при Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже  влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Влітку на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3  організовується  робота пришкільного табору з денним перебуванням «Зелена планета».    

Метою діяльності пришкільного табору відпочинку є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Робота табору розпочалася 28 травня 2012 року. Кожен загін придумав собі назву і випустив стінгазету. У загонів сформовані девіз, пісня і речівки.

Щодня в таборі проводиться ранкова зарядка та лінійка. На лінійці підводяться підсумки попереднього дня, нагороджуються переможці загальнотабірних і загонових заходів, кожен загін отримує завдання на кмітливість і план підготовки до спільного заходу.

У кожному загоні в перший день роботи та перед початком екскурсії ведеться виховна робота: бесіди про правила дорожнього руху, про безпечний шлях до табору та додому, про правила поведінки на вулиці, у громадських місцях, на прогулянках, про здоровий спосіб життя, про правильне харчування і культуру харчування, про дружбу і взаємодопомогу. Вихованці табору познайомилися з планом евакуації при пожежі та надзвичайних ситуаціях, була проведена навчальна евакуація.

За перший тиждень роботи табору з 28 травня по 1 червня організовано наступні заходи:

    28 травня – святковий концерт з нагоди відкриття пришкільного табору відпочинку в актовій залі ЗОШ №3;

    29 травня – екскурсія до лялькового театру на виставу «Фет-Фрумос та сонце». Діти були вражені майстерною грою акторів театру та яскравими декораціями;

    30 травня вихованці табору відвідали парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка та зробили тематичну виставку «Рослини рідного краю» з використанням природного матеріалу (листя, квіти) та енциклопедій для дітей. Найкращі композиції презентували вихованці ІІІ загону «Вінні-Пух» (вихователі Пастушок В.Л. та Голяновська Л.М.);

    31 травня вчитель фізичної культури Вудвуд В.П. провів для вихованців табору провели спортивні змагання між загонами «Веселі старти».  Учні змагались на спритність, витривалість, гнучкість. Для вихованців табору, які згідно довідок відносяться до спецмедгрупи, було організовано змагання на кращу команду вболівальників. Дітки підготували плакати та речівки у підтримку свого загону. За результатами спортивних змагань перемогу здобула команда ІІ загону «Капітошки» (вихователі Яниш Н.В., Павчук О.В.), а кращими вболівальниками визнано команду І загону «Сонячні зайчики» (вихователі Лакуста Ю.С. та Воробець І.М.);

    З нагоди Міжнародного Дня Дітей 1 червня для вихованців табору «Зелена планета» організовано перегляд кінофільму «Маленька дитина – великі права». Після перегляду фільму вихователі ознайомили учнів із основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини». Після обіду дітки відвідали святковий концерт у Літньому театрі.

 Вихованці табору з нетерпінням чекають нового дня, оскільки для них передбачені нові екскурсії до краєзнавчого музею на виставку метеликів, музею ім. В. Івасюка та музею народної архітектури, а також табірні концерти «Ми шукаємо таланти» і «Запали свою зірку». Діти розучують пісні, декламують вірші, танцюють, грають на музичних інструментах, тому з нетерпінням чекають святкового фестивалю «Родзинки табору» і власними силами репетирують святковий концерт з нагоди закриття табору.

Радіосюжет про роботу пришкільного табору «Зелена планета» на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 буде включено державної радіопрограми «Школяда», яка вийде в ефір 11 червня 2012 року.

Попереду ще два тижні відпочинку з цікавими змаганнями, захоплюючими екскурсіями, веселими піснями під теплим сонцем рідної Буковини і всі працівники табору вітають новий день словами:

           Хай струни святково бринять знову й знову,

           І радість не гасне у юних серцях,

           Промінчиком сонця торкне веселково

           І щастю дитини не буде кінця.

 Петрушко Любов Володимирівна

начальник пришкільного табору «Зелена планета»,

заступник директора з виховної роботи

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3


e-max.it: your social media marketing partner