Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

ФотМовно-літературна освіта в умовах профільного навчання

       01 березня 2013 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №39 методичним кабінетом управління освіти Чернівецької міської ради проведено семінар-практикум учителів української мови і літератури з проблеми «Формування мовно-літературної освіти в умовах допрофільного та профільного навчання».

У ньому взяли участь керівники шкільних методичних об’єднань учителів української мови і літератури шкіл міста.
          Після відкриття семінару методистом управління освіти Чернівецької міської ради Аллою Ткач директор школи Андрій Димашок ознайомив присутніх з історією школи, її минулим і сучасним, розкрив основні її напрямки роботи та традиції, які там існують. Розповідь про навчальний заклад продовжила Ольга Архіпова, заступник директора з виховної роботи, яка презентувала роботу кафедри учителів-словесників, змалювала їх творчий педагогічний портрет.
         Теоретичну частину семінару-практикуму продовжила методист управління освіти Алла Ткач, яка підкреслила актуальність даної проблеми, оскільки саме від правильного вибору майбутньої професії залежить успіх людини в житті, можливість самореалізації, проаналізувала основні вимоги щодо формування мовно-літературної освіти в умовах профільного навчання.
        Практична частина дала можливість учасникам семінару побувати на демонстраційних уроках у 9 класі (заняття факультативного курсу «Практикум з правопису української мови» на тему «Звертання. Вставні слова, словосполучення, речення») та 10 класі (заняття курсу за вибором «Основи теорії літератури» на тему «Визначення типу римування запропонованого уривка художнього твору. Визначення видів поетичних строф (на прикладах творів Лесі Українки»), проведених учителями Надією Підкрушною та Галиною Юрчук. Уроки-заняття відзначалися високим науково-методичним змістом, сучасними формами і методами навчання. Кожен з педагогів намагався перетворити урок на свято, на «веселку», що підтримує пізнавальний вогник цікавості дитини до рідного слова. Уроки проходили в обстановці невимушеного спілкування, що дало можливість усім (і учням, і гостям) доторкнутися серця, відчути душею красу і неповторність Лесиного слова, краси першого дня весни. А символом семінару став жайворонок – перший вісник весни.
       Відчуття радості отримали учасники семінару на позакласному заході – літературно-мистецькому ярмарку «Смійтеся на здоров’я», який підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Дарія Супрович. З великою любов’ю зустрічали героїв літературних творів Параску та Палажку, Наталку і Стецька, Голохвастова та Проню Прокопівну,інших літературних героїв. Присутні із захопленням спостерігали за їх майстерністю у володінні художнім словом та артистизмом.
           Усе побачене і почуте високо оцінили учасники семінару.


 

e-max.it: your social media marketing partner