Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

tyjfgr1З 4 по 8 листопада в школах міста проходили різноманітні навчально-просвітницькі заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та відзначення Всесвітнього дня заощаджень. Попри те, що ці події в Україні відзначаються недавно, навчальні заклади активно підтримали ініціативу Незалежної асоціація банків України та її партнерів проводити заходи, що спрямовані на підвищення рівня фінансових знань українців.


Заходи, що проводилися у школах, були присвячені економії у широкому розумінні цього слова – від заощадження грошей до дбайливого ставлення до часу, речей, природних ресурсів, тощо.
Гостями школярів цього тижня у ліцеях №1, №2 , гімназії №1, ЗОШ №37 були працівники банків міста.
Так, до учнів Чернівецької загальноосвітньої школи № 37 завітали представники управління НБУ в Чернівецькій області Гаврилюк Галина Олександрівна та Слота Роксолана Григорівна. Вони були присутні на занятті з курсу «Фінансова грамотність» (вч. Олянич О.М.), взяли участь у роботі на уроці. Організацію відзначення Міжнародного дня економії в закладі взяв на себе шкільний клуб підприємництва «ПіК», популяризуючи ідею заощадження коштів та планування витрат через інформаційні стіннівки, дописи у їхньому блозі, інші заходи.
В рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всеукраїнського дня заощаджень у Чернівецькому ліцеї № 2 був проведений вчителем економіки Корчинською А.В. урок фінансової грамотності в 10-Б класі. Працівники Національного банку України Гаврилець Галина Олександрівна та Волкова Ірина Василівна розповіли про діяльність НБУ та наголосили на необхідність заощаджувати кошти, використовуючи можливості сучасних фінансових установ. Вчителем економіки Лусте О.О. проведено в 11-х класах заняття з теми «Заощаджувати – означає дбати про майбутнє». На уроках спецкурсів «Фінансова грамотність» (10 Б кл.), «Основи підприємницької діяльності (11 Б кл.)» проведені ділові ігри: «Обіг грошей у гаманці». На годинах спілкування учні 7-8 класів створювали картину-колаж «Бережи копійку».
У Чернівецькій гімназії №1 учні вчилися правильно управляти грошима та вмінням заощаджувати, опановували конкретні методики, які дозволяють кожному заощаджувати та розраховувати власний бюджет. На уроці фінансової грамотності «Вчимося заощаджувати» (вч. Тюфтій А.Г.) учні збагнули, що вміння заощаджувати - одна із базованих навичок дорослої та самостійної людини, яка допомагає комфортніше та впевненіше почуватися в різних життєвих ситуаціях.
Зазначимо, що У 1989 році Міжнародний День Економії офіційно закріплений директивою ООН. Він щороку відзначається у світі 31 жовтня.


e-max.it: your social media marketing partner