Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

smv nm26 листопада 2013 року у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулося засідання Школи молодого вчителя німецької мови. Почалося засідання із екскурсом в історію школи. Директор закладу Тивоняк І.Я. повідомив також про досягнення учнів та вчителів, про змістовні культурно-виховні заходи. Теоретична частина була присвячена темі «Комунікативна спрямованість завдань і вправ при оволодінні мовою як засобом спілкування».

Надзвичайно цікавим і насиченим різними комунікативними вправами та завданнями був урок німецької мови у 6-Б класі на тему «Дозвілля і хобі». Цей урок підготувала і провела вчитель німецької мови Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Боровецька В.В. Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроці сприяло розвитку в учнів позитивної мотивації до вивчення німецької мови. Урок цікавий тим, що учні повідомляли про свої досягнення в спорті, музиці, танцях. Присутні були приємно вражені досягненнями і нагородами учнів у конкурсах та змаганнях. Такий урок виховує інтерес у школярів до оригінального і корисного проведення дозвілля. Молодих фахівців зацікавила доповідь «Мистецтво на уроках німецької мови», яку підготувала вчитель німецької мови Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Онисько Н.В. Попович М.П., вчитель німецької мови Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №16, запропонувала молодим вчителям роботу з сюжетною картиною «Країна чудес». Цю картину можна використовувати з метою унаочнення і закладання основ самооцінювання учнів на уроках систематизації та узагальнення знань. Колеги «долали перешкоди», які були зображені на картині, виконуючи різноманітні комунікативні завдання: назвати кольори веселки, відповісти на запитання вчителя, назвати свійських і диких тварин, провідміняти дієслова. Всі завдання вимагали творчого індивідуального підходу до їх виконання та креативного мислення. Керівник Школи молодого вчителя Бєлова М.М. провела тренінг з молодими вчителями про використання рухливих вправ та ігор на уроці німецької мови. Марія Миколаївна підготувала опорні схеми, роздатковий матеріал, комунікативні завдання і вправи, які допоможуть вчителям цікаво провести уроки та позакласні заходи з теми «Зимові свята в Україні та Німеччині».


e-max.it: your social media marketing partner