Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

smv3517 листопада 2014р. у Чернівецькій СПШ №35 відбулось засідання школи молодого вихователя групи продовженого дня з проблеми « Оптимальне поєднання форм організації виховної роботи у групі продовженого дня: індивідуальної, групової, масової». У методичному заході взяли участь 27 молодих педагогів міста. Зацікавлено сприйняли гості візитну картку школи, презентовану в/о директора закладу Н.Г.Трекуш.

Методичний практикум «Організаційно-педагогічні та методичні аспекти виховної роботи в групі продовженого дня» провела методист ММК М.П. Котова та засобами мультимедійної презентації доступно висвітлила методику проведення основних форм виховної роботи. Окрім цього, молоді педагоги практикувались в опануванні незаперечних правил для молодого вихователя ГПД та у розпізнаванні назв буковинського різнотрав’я (матеріал для спостережень під час прогулянок), які слугували фоном слайдів. Заступник з НВР у початкових класах Н.Є. Гевко поділилась досвідом організації виховної роботи у школі І ступеня та ролі вихователів у ній. Молоді спеціалісти зацікавились нетрадиційними, багатими за змістом та формою проведення виховними заходами: дитячі акції, флеш-моб «Зустріч птахів», творчі мистецькі вітальні тощо. На відкритому тематичному занятті у«Добро з роками не старіє, добро від холоду зігріє», методично виважено проведеному вихователем закладу О.М. Мойсик у комбінованій ГПД, вихованці під час уявної мандрівки учились творити добро, бути милосердними. Молоді вихователі мали змогу познайомитись із цікавими формами проведення виховної роботи на занятті, глибоко перейнятись його духовно-патріотичним змістом. Практичний психолог гімназії №2 М.М. Поплавська залучила учасників засідання до тренінгу, під час якого творчі групи педагогів розробляли модель сучасного вихователя, тренувались у визначенні його особистісних якостей та у ігрових формах виховання дітей. Аналітичним та активним був обмін думками при обговоренні відкритого заходу, у якому взяли активну участь вихователі ліцею №4, ЗОШ № 11, 22, 27, 40. Під час аналізу вихователі, працюючи у групах, відзначали високий виховний потенціал заняття, доцільність індивідуальних та групових форми роботи, зокрема міні-акцію «Побажання українському воїну», опрацювання вихованцями правил доброти на ноутбуках, ялинку добрих справ, листи до Святого Миколая. Під час екскурсії школою І ступеня гості захоплено відгукувались про дизайн та естетику оформлення класних приміщень, куточків відпочинку дітей, їдальні. Засідання пройшло в атмосфері взаєморозуміння, творчої співпраці та педагогічного пошуку.


 

e-max.it: your social media marketing partner