Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

dhm    На підставі Договору про Побратимство між міською радою міста Кишинева (Республіка Молдова) та міською радою міста Чернівців (Україна), з ініціативи Чернівецького міського голови Каспрука Олексія Павловича була організована поїздка до Республіки Молдови з метою вивчення досвіду у сфері організації харчування в навчальних закладах міста Кишинева.

   У процесі дводенного візиту у відповідності до ст.6 вищевказаного договору запропоновано розробити угоди про співробітництво в освітній галузі між сторонами, в якій передбачити:

1) заходи розвитку двостороннього співробітництва в галузі освіти

2) щорічний обмін спеціалістами до 10 осіб терміном до 5 днів з метою вивчення досвіду діяльності в галузі організації та управління освітою

3) щорічний обмін методичними розробками, літературними джерелами, краєзнавчими матеріалами.

4) щорічний обмін педагогічними та учнівськими делегаціями (в тому числі і закладів з українською та румунською мовою навчання) Делегація у складі заступника начальника управління освіти Мартинюка С.В., депутата міської ради, заступник голови постійної  комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Заячука М.Д., голови профспілки працівників освіти і науки міста Чернівців Поштар Г.М., директора ПП «Мега-Крокус» Пацарнюка В.В., технолога з харчування загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти Драгомерецької В.В., методиста мьського методичного кабінету управління освіти Жекової В.С., директора Чернівецької гімназії №6 Ігната І.А., директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Горевич Ж.В. ознайомилася з досвідом роботи щодо  харчування школярів за формою «шведського столу» .

Питання обговорювалось за круглим столом за участю Генерального директора департаменту виховання, молоді та спорту муніципалітету Кишинева Тетяни Твердохліб, начальників управлінь освіти адміністративних секторів міста та відповідальних працівників. Мартинюк Сергій Васильович представив склад робочої групи, а також наголосив на тому, що чекає від цієї зустрічі нових ідей, які обов’язково будуть впроваджені у систему організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл міста Чернівців. Під час робочої зустрічі обговорювались питання нормативно-правового забезпечення, організації безкоштовного харчування школярів та моделі впровадження «шведського столу» на практиці. Заячук М.Д., депутат міської ради підкреслив, що в українського та молдавського народу є багато спільного в історичному, культурному розвитку. «Нас об’єднує навіть те, що ми п’ємо воду з однієї річки Дністер. Тому ми відкриті до співпраці і готові перейняти Ваш досвід та поділитися нашими напрацюваннями» - продовжив Мирослав Дмитрович. Під час робочої поїздки окремі члени делегації вивчали роботу профспілкової організації працівників освіти і науки столиці Молдови. Приємно відзначити гостинність господарів, особливо заступника міського голови Кишинева Ністора Грозаву, який ознайомив чернівчан з освітніми та культурними проектами, впровадженими в школах Кишинева. Звичайно, сподіваємося на подальшу співпрацю, підтримання дружніх стосунків з колегами з м. Кишинева. Маємо надію, що наступна зустріч відбудеться на Буковинській землі, що дасть можливість делегації з Республіки Молдова познайомитися із багатим освітянським досвідом чернівецьких шкіл.


 

e-max.it: your social media marketing partner