Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

semprgpdТезою Концепції національного виховання «Доля дитини в руках педагога, в його золотому серці, він має бути джерелом радісного пізнавального і морального зростання своїх вихованців» був пройнятий семінар-практикум вихователів ГПД з проблеми «Використання елементів критичного мислення на заняттях групи продовженого дня», що відбувся 18 березня 2015 р. у Чернівецькій загальноосвітній школі ім. О. Кобилянської №24 для 35 педагогів міста. Директор школи Легусова У.І. представила роботу навчального закладу та його здобутки. Презентація методиста ММК Котової М.П. віддзеркалювала тенденції розвитку сучасних педагогічних технологій та спрямовувала слухачів на активне освоєння стратегій критичного мислення як важливого засобу виховання інтелекту особистості, здатної на критично-конструктивне бачення себе, оточуючого світу і своєї ролі в ньому.

Заступник директора з НВР у початкових класах В’югіна Л.Ю. поділилася досвідом щодо шляхів формування особистості молодшого школяра на заняттях ГПД. Домінуючий - технологія розвитку критичного мислення, адже заклад є базовим експериментальним майданчиком з окресленої теми.

Колега лаконічно висвітлила діяльність кожного вихователя школи у запровадженні стратегій КМ. Практичний блок семінару був представлений трансформацією ідеї діяльнісного підходу в педагогічну практику через:

• інтелектуально-розвивальне та тематичне заняття у ГПД 1-х та 2-х класів , успішно реалізованих вихователями Чинківською Х.О. та Ончул Г.Л. Використання мультимедії та різноманітної наочності дозволило педагогам здійснити з дітьми віртуальну подорож Країною критичності, створити на заняттях осмислене проблемно-пізнавальне середовище. Присутні мали змогу вочевидь переконатись, як на практиці змістове наповнення занять сприяє розвитку критичного мислення учнів;

• методику критичного мислення (практикум керівника експериментального майданчика Матоніної Р.Д. із забезпечення компонентів критичного простору занять ГПД );

• бліц-гру з вихователями «Шість капелюхів, що думають, Е.де Боно. Технологія критичного мислення: за і проти.», професійно проведену заступником директора В’югіною Л.Ю., яка допомогла педагогам активно поринути в атмосферу аналітики й творчості та випробувати на собі новітню стратегію (вихователі Олексюк Н.Д. (гімназія №1), Ілащук М.В. (ЗОШ №39), Кіфічак О.В. (ліцей №4), Сокач Л.П. (ЗОШ №4), Шишова І.В. (ЗОШ №14), Мироник М.В. (ЗОШ №33).

У підсумку учасники засідання відмітили його високу результативність та практичність. Усі заходи чітко сплановані, підпорядковані проблемі, пройшли на належному науково-методичному рівні, з широким використанням ІК технологій , активних та інтерактивних форм роботи як з дітьми, так і з дорослими. Педагоги міста мали змогу вдосконалити професійні компетентності, поповнити базу знань та практичних умінь щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в ГПД. Учасникам семінару запропоновано добірку наукових і методичних матеріалів на електронних носіях.


 

e-max.it: your social media marketing partner