Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSC 0164 17 квітня 2015 року Управлінням освіти Чернівецької міської та Управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради на базі Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю відбулося показове заняття «День цивільного захисту та спеціальне об’єктове тренування» для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької міської ради.


     Під час семінару, присвяченому «Дню цивільного захисту та спеціальному об’єктовому тренуванню», перед директорами-керівниками цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів виступали представники Чернівецької міської ради, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Державної служби охорони при Управлінні МВС України в Чернівецькій області, Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області, Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, комунальної бюджетної установи Чернівецька міська рятувальна служба на воді.

     У зв’язку із тим, що основною «легендою» «Дня цивільного захисту та спеціального об’єктового тренування» було визначено: «Повідомлення про замінування навчального закладу», особлива вага запрошених на показове заняття було звернено на виступ підполковника міліції Матвейчука Олександра Олександровича, начальника відділу вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області, якій розповів про порядок дій персоналу навчальних закладів у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, повідомленні про замінування та в разі спробі вчинення сторонніми особами спроби терористичного акту. Усіма учасниками семінару було визнано актуальність цієї проблеми на сьогоденні. Адже відголосок подій на сході України все частіше лунає у сусідніх областях, великий потік неконтрольованої зброї, боєприпасів та вибухових речовин загрожує життю і здоров’ю громадян, а значить і учням навчальних закладів. Від пильності кожного залежить своєчасне виявлення та знешкодження загрози проведення терористичного акту.

     У практичній частині «Дня цивільного захисту та спеціального об’єктового тренування», перед учнями у навчальних класах ліцею, виступили представники УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, відділу вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, комунальної бюджетної установи Чернівецька міська рятувальна служба на воді

     За сигналом цивільного захисту «Увага всім!» була евакуація учнів та персоналу ліцею та відпрацьовані дії при виникненні надзвичайної ситуації «Повідомлення про замінування будівлі ліцею».

     По завершенню дій підрозділів органів внутрішніх справ, Державної служби надзвичайних ситуацій та швидкої допомоги щодо ліквідації НС, евакуації потерпілих та надання першої невідкладної медичної допомоги, учасники семінару та учні ліцею оглянули техніку та оснащення підрозділів, які брали учать у спеціальному об’єктовому тренуванні.  

     У підсумках семінару було зазначено про необхідність навчання персоналу загальноосвітніх навчальних закладів діям щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та під час виникнення їх. Особливу увагу приділено забезпеченню збереження життя та здоров’я учнів.

Рябкін О.В.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 

 

e-max.it: your social media marketing partner