Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

i-4Vq7JQ3-XL" У процесі занять народним танцем формуються духовні цінності майбутнього громадянина-патріота України" , так писав відомий український фольклорист, етнограф, хореограф В.Верховинець.
28 жовтня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся семінар – практикум хореографів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Чернівці. Тема семінару: «Український народний танець як засіб національно-патріотичного виховання дітей та молоді». Семінар відкрив директор ЦДЮТ В.М.Старшинов.
Методист ММЦ С.К.Німіжан виступила з доповіддю про історію виникнення народного танцю.
Народний танець є ефективним чинником формування ціннісного ставлення дитини до навколишньої дійсності та до самої себе. Це сприяє формуванню почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, гордості за його історичне минуле;
розвитку кращих рис української нації-працелюбності, поваги до батьків та родини, свободолюбності, дбайливого ставлення до природи; вивченню кращих зразків культурної спадщини народу, формуванню ціннісного усвідомлення ії багатства та неповторності.
Народний танець за своєю сутністю глибоко інтернціональний. Він об'єднує види мистецтва, найбільш улюблені всіма народами - танець, музику, гру, прикладне мистецтво, втілене в яскравих національних костюмах. Доступний і зрозумілий кожній людині, близький людям самих різних переконань, поглядів, темпераментів, народний танець приносить естетичну насолоду і здатний об'єднати всіх.
На семінарі була присутня Л.М.Курущак, завідувач відділу науково-освітньої роботи Чернівецького художнього музею яка представила пересувну виставку музею «Колорит традиційних українських костюмів і народних танців у творчості художників».
Учасники семінару-практикуму мали можливість ознайомитись з традиційними народними костюмами західних регіонів України.
Балетмейстер Неоніла Галак та хореограф Ольга Галак розповіли про свій Народний художній колектив «НЕОГАЛАКТИКА». Вихованці Народного художнього колективу (молодша, середня і старша групи) виконали українські народні танці Західної України. Практичний психолог ЦДЮТ О.В.Кучеренко провела з учасниками семінару тренінг «Танцювальна терапія». На завершення семінару, Неоніла Галак та Ольга Галак, провели майстер - клас по вивченню рухів танцю «Голубка» і всі учасники семінару разом його затанцювали.
Атмосфера семінару була теплою, творчою, позитивною.
i-xRKLGTr-XL
i-cZGBCVZ-XL
i-wKHRxLV-XL
e-max.it: your social media marketing partner