Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

bait2016 2027 жовтня 2016 року завершився ІІ етап обласного конкурсу «Байт»на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років.
У фінальному турі конкурсу «Байт” взяли участь 49 вихованців гуртків інформаційних технологій обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків «Кварц», збірна команда м. Чернівців (ЗОШ №6, №19, №24, №33, №41 гімназій №2, №5, ліцей №1), команди з усіх районів області, які були переможцями районних етапів конкурсу.

В рамках конкурсу учні працювали у секціях:

– ігрові програми – створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal. Учасники повинні були відтворити графічного зображення за зразком (роботів-листонош).

– графічний редактор Paint – відтворення запропонованого графічного малюнку і розфарбування його на власний розсуд;

– навчально-демонстраційні програми – створення презентації на тему «Щоб на дорозі не трапилося біди, будь обережним ти завжди!».

Відповідно до Положення, кожний учасник конкурсу представив домашню роботу в тій секції.

Переможці конкурсу визначалися за сумою балів за домашнє та конкурсне завдання, перевага надавалась роботі виконаній під час конкурсу. Міські школярі показали високий рівень теоретичних знань з основ інформаційних технологій, а також естетичний смак та художню майстерність та були відповідно нагороджені.

Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької нагороджені:

в секції “Програмування”:

І місце – Брозинський Олег, учень ліцею №1 (учитель Косован В.М.)

ІІ місце – Головацька Яна, учениця ліцею №1 (учитель Косован В.М.)

ІІ місце – Павлюк Роман, учень ліцею №1, вихованець МЦ НТТУМ (керівник гуртка Брозинська К.М.)

в секції “Графічний редактор Paint ”:

І місце – Ляшкевич Лілія, учениця гімназії №5 (учитель Федор Л.М.)

ІІ місце – Марчук Дмитро, учень ЗОШ №19 (учитель Гавлюк Н.М.)

ІІІ місце – Ліщук Ганна, учениця ЗОШ №24, вихованка МЦНТТУМ (керівник гуртка Брозинська К.М.)

в секції “Навчально-демонстраційні програми”:

ІІІ місце – Война Нікіта, учень гімназії №2, вихованець ОЦ НТТУМ (керівник гуртка Спориніна Т. Т.)

Грамотами Чернівецького ОЦ НТТУМ нагороджені:

в секції “Програмування”:

І місце – Вакарчук Дмитрао, учень гімназії №2, вихованець ОЦ НТТУМ (керівник гуртка Спориніна Т. Т.)

в секції “Графічний редактор Paint ”:

І місце – Зазубик Ірина, учениця гімназії №2, вихованка ОЦ НТТУМ (керівник гуртка Спориніна Т. Т.)

в секції “Навчально-демонстраційні програми”:

І місце – Залізко Ярослава, учениця гімназії №2, вихованка ОЦ НТТУМ (керівник гуртка Спориніна Т. Т.)

ІІ місце – Лісова Ілона, учениця ЗОШ №24, вихованка МЦ НТТУМ (керівник гуртка Брозинська К.М.)

ІІ місце – Кудельський Станіслав, учень СШ ОРТ №41 (учитель Фрейліхман Г.Й.)

ІІ місце – Галанесі Олександр, учень СЗОШ №6 (учитель Безручак Л.А.)

ІІІ місце – Чебан Ілля, учень ЗОШ №33, вихованець Чернівецького міського клубу юних техніків «Кварц» (керівник гуртка Костюкова А. М.)

Вітаємо переможців та їх учителів і бажаємо нових злетів та творчих пошуків!
bait2016 grbait2016 ppbait2016 probait2016 20

 

e-max.it: your social media marketing partner