Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

IMG 6072
28 жовтня 2016 року у приміщенні Президії Національної академії педагогічних наук України (місті Києві) відбувся Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти на тему «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».
Організатори форуму:
- Міністерство освіти і науки України;
- Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова;
- Національна академія педагогічних наук України;
- Міжнародна асоціація позашкільної освіти
Основною метою та завданням форуму були обговорення стратегії розвитку позашкільної освіти, розгляд сучасного стану позашкільної освіти; розкриття теоретичних і методичних основ позашкільної освіти; представлення кращих практик підтримки виконавчою владою позашкільних навчальних закладів в умовах децентралізації; активізація взаємодії інститутів громадянського суспільства і позашкільних навчальних закладів.
Учасників зібрання привітали Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, президент міжнародної асоціації позашкільної освіти Олена Биковська, а також Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.
У рамках Форуму відбулась конференція з актуальних питань позашкільної освіти, виставка науково-методичних матеріалів і творчих робіт позашкільних навчальних закладів "25 років Незалежності України – 25 років розвитку позашкільної освіти", панельна дискусія «Новий формат позашкільної освіти».
Серед переліку кращих практик підтримки місцевою владою позашкільної освіти було відзначено місто Бровари.
Мер Броварів, Ігор Сапожко, коротко розповів учасникам форуму про відкриття у місті нового приміщення для Будинку дитячої та юнацької творчості, чим викликав щире подивування присутніх.
«Ми добре розуміємо наскільки важливою є діяльність позашкільних закладів, тому зусилля по підтриманню та розвитку цієї галузі освіти були, є і залишаються серед пріоритетних у нашій діяльності», – заявив Ігор Сапожко.
Позашкільна освіта-це один із соціальних інститутів, створений для дітей, їх навчання, виховання і розвитку. Специфіка позашкільної освіти полягає в тому, що в ній творча діяльність дітей і молоді є первинною.
Умовою повноцінного функціонування позашкільних навчальних закладів у сучасному суспільстві є консолідована участь органів місцевого самоврядування, департаментів, управлінь освіти і науки, громадських організацій у вирішенні завдань розвитку позашкільної освіти.
Позашкільна освіта має потужній потенціал для об'єднання в єдиний процес навчання, виховання та розвитку дітей і молоді.
Весь цивілізований світ у пріоритетному порядку розвиває систему позашкільної освіти як можливість виховання громадянської свідомості, формування розвиненої особистості та творчої самореалізації дітей.

 
 
e-max.it: your social media marketing partner