Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSC 007418 листопада 2016 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2 ім. Ю. Федьковича відбувся семінар – практикум для керівників загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Директор як менеджер інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу».
Мета семінару – обмін досвідом щодо шляхів реалізації інноваційного розвитку закладу директором, узагальнення основних шляхів, форм, засобів, що забезпечують якісну організацію навчально-виховного процесу. Семінар відкрив начальник управління освіти Чернівецької міської ради.
У своєму виступі директор ЗОШ № 2 Покальська О. М. зазначила, що інноваційний розвиток школи відбувається шляхом поступових змін у різних напрямках, а саме:
1. підвищення рівня кваліфікацій й самоосвіта працівників;
2. налагодження взаємовідносин між усіма учасниками навчально-виховного процесу;
3. зміна стратегій закладу, яка в більшій мірі залежить від нормативно-правових актів, що регламентують роботу закладу.
Оксана Михайлівна ознайомила присутніх з реалізацією нових підходів у державно-громадському управлінні закладом, який в значній мірі залежить від менеджерських якостей керівника.
Серед учасників семінару була доктор політичних наук, професор кафедри політології та державного управління ЧЕУ ім.. Ю Федьковича Ротар Наталія Юріївна.
У своєму виступі на тему «Механізми та інструменти інноваційного шкільного менеджменту» Наталія Юріївна звернула увагу на принципи інноваційного лідерства, зокрема системність, застосування проектних технологій, інтеграції всіх суб'єктів освітнього процесу до інноваційного процесу.
Також учасники семінару мали змогу ознайомитися з умовами навчання та інноваціями, які впроваджують вчителі школи на практиці.
Керівники навчальних закладів під час семінару відвідали такі уроки та заходи:
1. Урок літературного читання у 3-Б класі «Сучасним дітям – сучасна казка» (проводила вчитель вищої категорії, старший вчитель Руссу Т.Д.)
2. Урок технологій (11 клас, хлопці) «Основи проектування професійного майбутнього» (проводив вчитель трудового навчання, вчитель вищої категорії Лукій В.Б.)
3. Урок технології (11 клас, дівчата) «Виготовлення листівок різними технологіями» (проводила вчитель методист Бойко С. М.)
4. Позакласний захід у 7-В класі «Все навколо геометрія, чи ми навколо геометрії» (проводила вчитель вищої категорії, старший вчитель Греневич Т. С.)
Педагоги ЗОШ № 2 поділилися з присутніми своїм досвідом щодо використання інновацій у навчально-виховному процесі.
Підсумки семінару провела заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради Кузьміна Олена Леонідівна, яка закликала присутніх директорів висловити враження щодо відвіданих уроків, роботи семінару тощо. Виступаючі відмітили високий рівень підготовки школи та інноваційний розвиток закладу.

 
e-max.it: your social media marketing partner