Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Thumbnail imageСлово – смичок у руках поета, яким він торкається людської душі-скрипки…І ллється музика-поезія, і наповнює тремтливими хвилюваннями, ніжними почуттями серце людини, проникає у кожну клітиночку тіла – і оживає Людина в людині… І летить журавлем у синьому небі спочатку над піщаною пустелею життя, а далі, напившись поетичного нектару, поринає у життєвий рай…
Саме такими словами торкнулися граней душі учасники літературно-музичної вистави «Грані», яку підготували з нагоди презентації 11 книги молодіжного літературного альманаху  Чернівецького ліцею №1 та представили 12 травня 2011 року на математичному факультеті Чернівецького національного університету.
 Учні 8-11 класів під керівництвом викладача світової літератури Валерія Степановича Юрушкевича спільно з керівником ліцейського літературного клубу «Гранослов», учителем фізики Ольгою Миколаївною Марченко, заступником директора ліцею з виховної роботи, вчителем української мови і літератури Наталією Степанівною Стефанець  вразили присутніх глибиною ліричного слова, його шляхетністю та силою, що змусили нас, дорослих, задуматись над вічними проблемами життя: Добра і Зла, Любові і Гордості, Правди і Лукавства, Ніжності й Болю…
Долучилися до підготовки альманаху й випускники ліцею Тетяна Золотухіна, Денис Татарчук і Михайло Струтинський, які сьогодні є бажаними гостями навчального закладу, адже звідси пролягла стежина кожного з них у  безмежний життєвий простір. Вони стали гідним прикладом для нинішніх ліцеїстів, людьми, які, будучи професіоналами в царині точних наук, щодня плекають у серці паростки поезії.
Приємно, що надзвичайно уважними  до дитячого слова були батьки, друзі, однокласники, які прийшли підтримати юних акторів.
Викладач зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича Ірина Іванівна Горбачевська в  рецензії  на альманах, а також у своєму виступі перед ліцеїстами зазначила: «У багатьох віршах присутні сумні мотиви і біль, розчарування, зрада, самотність, пошуки себе і сенсу життя. З одного боку, це є відображенням юнацьких пошуків шляхів до самоствердження, з іншого – нашого непростого часу».
Проведення таких заходів є впливовим елементом виховання молодого покоління, а також можливістю для учнів розкрити свій внутрішній світ, поділитися тривогами, відчуттями й почуттями, які переплелися невідомими  досі нитками їхніх сумнівів щодо справжніх людських цінностей. Проте приємним є те, що хлопці й дівчата розуміють красу навколишнього світу, його велич і неповторність, прагнуть досконалості людських взаємин, бережуть нетлінний вогонь поетичного слова.
Методист управління освіти Чернівецької міської ради Олена Іванівна Аносова звернулась до присутніх словами: «Щиро дякую вам, шановні діти, вчителі, батьки, за те, що продовжуєте ліцейські традиції та належно оцінюєте роботу, яка проводиться у стінах одного з найкращих навчальних закладів міста. Ваше слово – ніжне й трепетне – воскресило в наших душах найприємніші миті молодості, першого кохання, справжньої дружби й віри в силу добра…».
Насамкінець вечора учні подарували запрошеним й учасникам вистави букетики запашних конвалій, аромат яких упереміш з поетично-музичним настроєм огорнув теплом і свіжістю людські серця.
Талановиті й неперевершені актори-ліцеїсти! Бажаємо вам натхнення, творчих злетів, легкого життєвого польоту, немеркнучої іскри творіння, людського щастя, радості, життєвих успіхів і перемог, кришталево чистих почуттів!
e-max.it: your social media marketing partner