Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail imageМи, батьки старшої групи "Б" ДНЗ № 21, хочемо висловити щиру вдячність всім працівникам цієї установи: завідуючій – Косоловській Настасії Миколаївні, музичному керівнику – Григоршиці Альоні Мірчівні та особливо нашій виховательці – Клесуновій Тетяні Григорівні. Протягом трьох років вона була вихователькою наших дітей. За весь період перебування дітей в садочку ми були впевнені в тому, що за дітьми є належний догляд, вони здорові, щасливі та задоволені.
Тетяна Григорівна дуже творча людина, любить влаштовувати дітям вистави, конкурси, КВНи. За три роки Тетяна Григорівна підготувала та провела багато різноманітних заходів. Серед них свята, в яких з великим задоволенням брали участь разом з нашими дітьми й ми, батьки. Це були такі свята, як: "Мова наша рідна", "Осінній ярмарок" та інші. Тетяна Григорівна запропонувала нам взяти участь в цих заходах і ми з великим задоволенням грали разом із своїми дітьми в цих виставах.
Вже в середній групі наші діти показували нам виставу "Хто сказав "Мяу?"" на англійській мові, яку підготували наш вихователь та вчитель англійської мови Дмітрієва Ніна Аркадіївна.
Разом з провідним спеціалістом Головного управління юстиції у Чернівецькій області Валентиною Колибаб’юк було проведено цікаве свято "Знай свої права, дитино!". Наші діти показали хороший рівень знань про свої права.
Також наші діти показували цікаву виставу для всіх дітей нашого садочка "Пригоди Буратіно" про правила дорожнього руху. На цей захід була запрошена майор міліції – працівник обласного ДАЇ – Добровольська Людмила.
Вже два роки поспіль наша група запрошує на свято Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни – почесних прикордонників України, - Чупака Василя Олексійовича та Пипко Михайла Андрійовича. Діти із задоволенням готують концертні номери та виступають перед ветеранами.
Особливо нам запам’яталося "Свято Веселого вареника", яке було проведено разом із студентами вищого комерційного училища – майбутніми кухарями. Вони під керівництвом майстра виробничого навчання вчили дітей ліпити вареники та розповідали їм про традиції цієї української страви, її смачні особливості.
Наприкінці старшої групи Тетяна Григорівна провела КВН. Наші діти показали високий рівень знань з усіх розділів Базової програми.
Тетяна Григорівна вчила наших дітей фантазувати, логічно думати, давати цікаві відповіді на запитання. Наш садочок працює над впровадженням у навчально – виховний процес ТРВЗ. Тетяна Григорівна ознайомила нас з цією теорією, провела консультації, Дні відкритих дверей, показала заняття. Ми з великим задоволенням працювали разом з нашими дітьми над казками, оповіданнями, втілюючи в життя ТРВЗ.
Велику увага вона приділяла морально – етичному вихованню наших дітей. Тетяна Григорівна розробила методичний матеріал із оповідань Василя Сухомлинського та цікавих розмальовок до кожного оповідання. Діти із задоволенням вивчали оповідання Василя Сухомлинського, дивуючи нас своїми судженням  цих творів.
Нам дуже шкода прощатися з вихователькою, нашим садочком, де діти провели свої чудові роки дитинства. Ми від всієї душі бажаємо всім працівникам ДНЗ № 21 здоров’я, щастя, творчого натхнення, успіхів в роботі.

З великою вдячністю та повагою,
батьки старшої групи "Б" ДНЗ № 21
e-max.it: your social media marketing partner