Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна

Новини України

Англійська з носіями мови: плюси й мінуси

 

На скільки важливо мати у програмі навчання години спілкування з носіями англійської

Реаліями нинішнього етапу розвитку суспільства стали міжнародні відносини, регулярні та міцні контакти із зарубіжними партнерами, спілкування за допомогою Інтернету – міжнародного інформаційного ресурсу. Англійська мова стабільно перетворюється на мову міжнародного спілкування. Її популярність і затребуваність фахівців, які вільно нею володіють, незмінно зростають.

Вільне володіння передбачає можливість правильно розуміти англійську мову й коректно висловлюватись не тільки письмово. При виборі курсів або шкіл англійської мови основним параметром є не тільки кваліфікація викладачів, а й наявність у програмі певної кількості годин спілкування з носіями мови. Не варто разом з тим робити ставку тільки на них і вибирати курси, де викладають тільки носії мови, оскільки в такому спілкуванні є як плюси, так і мінуси.

Плюси навчання на курсах, де викладання ведуть носії мови

Спілкування з носіями мови – це можливіс

...
e-max.it: your social media marketing partner

Детальніше...

Що далі робити з бізнесом, з кар'єрою та собою?

 

Президент бізнес-школи «МІМ-Київ» Ірина Тихомирова про програму «Senior Executive MBA»

Ірина Олегівна, розкажіть, будь ласка, коротко про бізнес-школу „МІМ-Київ”.

Бізнес-школа „МІМ-Київ” заснована в 1989 році. Ми стали першою бізнес-школою колишнього Радянського Союзу. Тоді газета «Известия» писала, що по якісну бізнес-освіту треба їхати в Київ. За 25 років ми створили в Україні дійсно міжнародну бізнес-школу. Партнерство із кращими бізнес-школами світу (Tepper School Business Carnegie Mellon University, США; IMD, Швейцарія), із провідними іноземними викладачами, міжнародна акредитація наших програм, практична спрямованість курсів та врахування української специфіки – усе це МІМ-Київ сьогодення. Співпраця з Lorange Institute of Business, Швейцарія, дає слухачам можливість додатково отримати диплом Executive MBA однієї з найдинамічніших та інноваційних шкіл Європи.

Сьогодні люди приходять до нас, коли розуміють, що для подальшої успішної кар’єри топ-менеджера або ефективного розвитку бізне

...
e-max.it: your social media marketing partner

Детальніше...

Апарат МОН отримуватиме зарплату в Сбербанку Росії

 

Відтепер виплата зарплати працівникам МОН здійснюватиметься через "Дочірній банк Сбербанка Росії"

Працівники центрального апарату Міністерства відтепер отримуватимуть заробітну  платню через Сбербанк Росії. Відповідне розпорядження підписане заступником міністра освіти Олексієм Дніпровим. Текст документа оприлюднений журналістами "Свідомо".

Згідно з розпорядженням, начальники структурних підрозділів МОН мають подати копії необхідних документів працівників для виготовлення платіжних карток для зарахування заробітної плати в ПАТ "Дочірній банк Сбербанка Росії".

Як зазначається в документі, метою виготовлення платіжних карток Сбербанку Росії є "підвищення ефективності управління бюджетними коштами, зменшення витрат, пов'язаних з отриманням готівки в установах банків, її доставкою до бюджетних установ, сприяння розширенню безготівкових розрахунків".

Управлінню бухгалтерського обліку та звітності МОН доручено забезпечити виплату заробітної плати працівникам центрального апарату мі

...
e-max.it: your social media marketing partner

Детальніше...

Азаров обіцяє освітянам покращення у новому році

 

В уряді заявляють про підвищення заробітних плат освітян та стипендій для студентів

Після домовленостей з Російською Федерацією прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про підвищення соціальних стандартів у 2014 році.

"Щодо соціальних параметрів бюджету - мінімальна заробітна плата наступного року буде підвищуватися в три етапи: з 1 січня, з 1 липня і з 1 жовтня. Вона буде майже в 2 рази більша, ніж отримували громадяни в 2009 році", - заявив Азаров під час вступного слова на засіданні уряду.

"Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки також збільшуватиметься в три етапи, це буде на 18% більше, ніж в грудні 2013 року, і в два рази, підкреслюю, більше, ніж в 2009 році", - наголосив прем’єр.

За його словами, в результаті таких збільшень середньомісячна заробітна плата на кінець 2014 року, наприклад, завідувача дошкільного навчального закладу зросте на 645 грн., вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу на 602 грн., старшого наукового ...

e-max.it: your social media marketing partner

Детальніше...

Лідерство в бізнесі: менеджер vs. лідер

 

21 грудня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на безкоштовний майстер-клас

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на безкоштовний майстер-клас «Лідерство в бізнесі: менеджер vs. лідер».

Захід буде цікавим тим, хто:

 • володіє бізнесом;
 • керує компанією або направленням;
 • вступає на посаду керівника, хоче керувати командою ефективно;
 • працює менеджером і планує робити кар'єру керівника.

На майстер-класі будуть розглядатися наступні теми:

 • Лідерство як життєва стратегія;
 • Харизматичне лідерство;
 • Професійний менеджер vs. професійний лідер: як знайти баланс;
 • Формування команди, орієнтованої на результат;
 • Делегування як фактор мотивації.

Веде захід Ольга Галушко, к.е.н., доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ-Україна, керівник Центру розвитку менеджменту та лідерства МІБ , сертифікований викладач REFA, викладач MBA, Член Клубу Економістів і член Всеукраїнської спілки вчених-економістів.

Для того, щоб взяти участь у безкоштовному майстер-класі необхідно зареєструватися....

e-max.it: your social media marketing partner

Детальніше...