Понеділок, 12 вересня 2011, 13:13
Міністерство освіти й науки, молоді та спорту України планує обновити підручники для 1-3 класів шкіл в 2012 році. Про це в ході прямої телефонної лінії у виданні "Аргументи й факти. Україна" сказав міністр освіти й науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.
"Працюючи з Міністерством фінансів, ми хочемо в наступному році обновити підручники для 1-2 (класів), можливо, 3 класу, відповідно до нового навчального стандарту", - повідомив він.
При цьому Табачник відзначив, що ці підручники будуть дуже відрізнятися від існуючих. За його словами, нова програма навчання в школах передбачає розвиток не абстрактного знання, а предметного мислення.
Крім цього, Д.Табачник повідомив, що Міносвіти має намір увести практичну експертизу підручників, при цьому підручник перед затвердженням буде проходити апробацію на практиці в одному із кращих навчальних закладів країни.
Нагадаємо, навесні Кабінет Міністрів затвердив вивчення іноземної мови з 1 класу у всіх загальноосвітніх навчальних закладах. Впровадження розпочнеться з 1 вересня 2012 року.
| Наступного року на 100 випускників має бути 40 місць держзамовлення, - міністр освіти< Попередня | Наступна >Ми створимо фронтальну перевірку усіх підручників – Дмитро Табачник |
|---|