Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

В Одесі з 2013 року встати на чергу в дитячий садок можна буде тільки по всесвітній павутині. Нова для України веб-розробка, про яку вже встигли розтрубити ЗМІ, по суті, зводиться до перекладу існуючої інформаційної бази в електронний варіант, що вже давно назріло.У мерії вважають, що цей крок допоможе упорядкувати процедуру оформлення дитини до дошкільної установи і зробити її відкритішим. "Наше завдання - створити систему, максимально прозору для всіх учасників процесу реєстрації дітей, що поступають в дитсадки нашого міста.

Це і батьки, і муніципальні органи, - рахує віце-мер з гуманітарних питань Олена Павлова. - Відтепер за допомогою інтернету батьки дошколят зможуть встати на облік, подати заявку на вступ у вибраний сад, роздрукувати путівку, в режимі онлайн бачити рух черги по кожній дошкільній установі або по району проживання в цілому".

Автоматизація не позбавить батьків від походів до чиновників: перший раз - для підтвердження онлайн-реєстрації, з документами малюка, а другий - щоб поставити друк на путівці. У проміжку можна буде стежити по Мережі за тим, як рухається черга, а коли прийде час йти в сад, про це вас сповістять по електронній пошті. Цей роздрук і треба буде завізувати у відділі утворення.

Чиновники розраховують, що електроніка дозволить істотно економити час і запобігти дії корупційних схем: "Черга не може регулюватися ніким, а путівку виписує комп'ютер. Це - принциповий момент", - говорить замначальника міськвно Ігор Перлов. За його словами, введення електронного реєстру допоможе убити відразу трьох зайців: правильно підбирати групу за віком малюка (черга буде розбита на групи), а також виключити двійників, що реєструються мінімум в два сади, і тих, кого стає дуже рано. "Записуватися можна, починаючи з двох років, а не з народження, як роблять деякі. Зате ми отримаємо реальні цифри", - вважає Ігор Перлов. За задумом, на порталі повинні розмістити інформацію про всі міські дитсадки з фотозвітами (про додаткові заняття, колектив, умови і ін.). Крім того, ресурс покликаний спростити роботу із звітністю всередині самих дошкільних установ, а спеціалісти - допомогти виявити перекоси: чому одні садки переповнені, а інші - іноді недобирають, і як відновити баланс. Як розповів Перлів, систему планують протестувати до кінця року. До речі, одна із запланованих опцій - онлайн - "навчання". А ті, хто не дружить з інтернетом, зможуть записати дитину по-старому - прийшовши в райвно, але теж через сайт. Там це допоможуть зробити спеціалісти.


e-max.it: your social media marketing partner