Зв'язок
 • Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

  Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

 • «Хай зима лютує – ми птахів підготуємо»

  «Хай зима лютує – ми птахів підготуємо»

 • Звіт хореографічного та вокального гуртка в ДНЗ №10 «Попелюшка»

  Звіт хореографічного та вокального гуртка в ДНЗ №10 «Попелюшка»

 • СВЯТКУЄМО ЮВІЛЕЙ!

  СВЯТКУЄМО ЮВІЛЕЙ!

 • Навчання триває все життя

  Навчання триває все життя

Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

SAM 0887Сім'я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, любові, вірності, піклування; це невсипуща хранителька звичаїв і традицій, пам'яті наших предків. Як добре дітям зростати в сім'ї, де панує любов, злагода, затишок. «Нащо скарб, якщо у родині лад?» - кажуть у народі.
Саме з метою викликання любові, поваги до своєї родини, її традицій, гордості за багатогранність, самобутність своєї сім'ї у дітей та батьків в нашому дошкільному закладі № 22 цикл зимових свят завершився родинним фестивалем «Зимовий калейдоскоп» за участю родин вихованців груп старшого дошкільного віку.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Хай зима лютує – ми птахів підготуємо»

1Зима завжди радує нас розмаїттям пернатих друзів. Як добре виходити сніжного ранку на подвір’я і спостерігати за птахами: граками, дятлами, синичками, снігурами.
В СДНЗ №17 «Паросток» для дітей з вадами зору батьки разом з дітьми «Молодшої групи А» створили своїми руками годівнички неймовірної краси, які приваблюють пташок та прикрашають майданчики дошкільного закладу.
  Дякуємо батькам за активну участь в житті групи, а також про небайдуже ставлення до пташок!
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Звіт хореографічного та вокального гуртка в ДНЗ №10 «Попелюшка»

9397Закінчуються свята новорічно-різдвяного циклу. В дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» діти ворожили на Андріївських вечорницях, зустрічали Новий рік і Діда Мороза з казковими героями, щедрували і навіть мюзикл «Черевички» грали.
Керівник гуртка хореографії та вокалу Смерека Оксана Дмитрівна звітувала перед батьками про роботу гуртків за перше півріччя. Звіт проходив у вигляді мюзиклу «Черевички» за мотивами п'єси М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». Для цього Оксана Дмитрівна підготувала костюми, декорації. Кожна вікова група продемонструвала особисті навички і досягнення в хореографічному мистецтві та вокалу. Діти не тільки танцювали, але й були артистами, Оксану грала - Александрюк Аріна, Вакулу - Вельничук Микола, Царицю – Берник Ніколетта.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

СВЯТКУЄМО ЮВІЛЕЙ!

Рисунок21992 рік. В освіті Чернівців відбулася подія, яка стала історією: відповідно до рішення ІХсесії Чернівецької міської ради народних депутатів ХХІ скликання від 23.01.1002 року № 226 «Про структуру та чисельність органів управління Чернівецької міської ради народних депутатів» утворено міське управління освіти.

2017 рік. 23 січня управлінню освіти Чернівецької міської ради - 25 років. За чверть століття управлінням створювалися належні умови для здобуття якісної освіти відповідно до запитів батьківської громадськості, індивідуальних особливостей, інтересів та нахилів дітей та молоді.
Сьогодні освіта міста – це осередок творчих задумів щодо організації навчально-виховного процесу, культурно-мистецьких заходів, спортивно-масової роботи, науково-методичної діяльності, створення Програм розвитку освіти міста, участі в міжнародних проектах, які знаходять підтримку та розуміння міської влади, громадськості міста, розширюють спектр діяльності чернівецьких освітян, що постійно розцвітає яскравими особистостями, пам’ятними дійствами та незабутніми враженнями.


e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Навчання триває все життя

16На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318 «Про затвердження порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», рекомендацій Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (наказ Департаменту охорони здоров’я від 08.11.2016 № 788) 11 січня 2017 року на базі обласної комунальної установи «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» був проведений тренінг медичного персоналу навчальних закладів м.Чернівці з питань надання першої медичної допомоги, в т.ч. при травмах.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

520-111 iМіністерством освіти створені робочі групи, які повинні розробити орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів початкової і основної школи

До складу робочих груп, відповідно до наказу профільного відомства, увійшли учені, методисти і учителі-практики, які є фахівцями певних навчальних дисциплін.

Орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів в системі загальної середньої освіти мають бути розроблені до 25 квітня цього року.

Департамент загальної середньої і дошкільної освіти разом з Національною академією педагогічних наук повинні забезпечити розробку вказаних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до їх критеріїв.

Розробка орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів системи загальної середньої освіти, здійснюється відповідно до державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти, які були затверджені урядом в 2011 році.

e-max.it: your social media marketing partner
Яндекс.Метрика