• Свято нагородження переможців фінальних етапів олімпіад та конкурсів

    Свято нагородження переможців фінальних етапів олімпіад та конкурсів

  • Вітаємо переможців  ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Вітаємо переможців ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  • Вихованка ДЮСШ №4 Шелепюк Наталія - Чемпіон Європи з рогейну

    Вихованка ДЮСШ №4 Шелепюк Наталія - Чемпіон Європи з рогейну

  • Он-лайн конкурс

    Он-лайн конкурс "Школобачення 2012" в Україні!

  • Виховуємо маленьких патріотів

    Виховуємо маленьких патріотів

Свято нагородження переможців фінальних етапів олімпіад та конкурсів

21.05.2012 р. на літньому майданчику ратуші, в галереї відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт  МАН, фінальних етапів Всеукраїнських і Міжнародних учнівських конкурсів та конференцій.

Детальніше...

Вітаємо переможців ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка м. Києва відбулося урочисте закриття ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців. Турнір ініціював 2000 року відомий громадський діяч і бізнесмен українського походження з Канади Петро Яцик, на честь якого нині іменовано цей унікальний, найпопулярніший серед української молоді мовно-національний проект.

Детальніше...

Вихованка ДЮСШ №4 Шелепюк Наталія - Чемпіон Європи з рогейну

З 4 по 7 травня 2012 року 2 спортсмени-вихованці ДЮСШ № 4 у складі збірної команди України взяли участь у 9-му чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування-рогейну. Наталія Шелепюк  у парі зі спортсменкою з Вінниці посіла І місце серед жіночих юніорських команд, та Сергій Сисолетін  разом з товаришами по команді Хоменко Вадимом та Ожеговою Валеріею з Чернівців вибороли ІІ місце серед змішаних юніорських команд.

Детальніше...

Он-лайн конкурс "Школобачення 2012" в Україні!

Чернівецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №22 бере участь в он-лайн конкурсі "Школобачення 2012".

Цього року, вперше в історії он-лайн конкурсу «Школобачення», Україна – серед країн-учасниць, а учні Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22 представляють Україну в «Школобаченні» 2012 з кліпом на пісню «Карпати» Н. Бучинської.

Детальніше...

Виховуємо маленьких патріотів

У дошкільному навчальному закладі № 45 вже стало гарною традицією на честь великого свята Перемоги проводити зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни з дітьми та колективом установи.    На святі були присутні ветерани Пудло М.В. та Бодруг С.І.

У живому коридорі слави, під урочисту музику та оплески повільно крокували ветерани. Їх радо вітали і гостинно запрошували до святкової зали всі присутні.

Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Шоста міжнародна зустріч Європейської екологічної студентської асоціації EURENSSA відбудеться в Чернігові 22 – 26-го липня. Про це ІА «Світ освіт» повідомили організатори форуму.

До проведення екологічного форуму долучаться Чернігівський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді, Мезинський національний природний парк на Чернігівщині, а також асоціація фермерів та приватних землевласників області.

Участь у зустрічі візьмуть 30 молодих експертів з екології із різних країн світу. Спеціалісти обговорять актуальні питання природоохоронної політики, радіаційної безпеки, туристичної привабливості України, також проблеми маркування екологічно чистої продукції.

26-го липня у рамках форуму молоді екологи з країн Європи оцінять якість продуктів в українських супермаркетах.

Як повідомляло ІА «Світ освіт», 22 – 24-го серпня на Полтавщині відбудеться міжрегіональний молодіжний форум «Україна – молодь – майбутнє».
 

Автор: Ганна Протасова

Додати коментар


Захисний код
Оновити