Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Thumbnail imageФонд Демократичні ініціативи презентував результати загальнонаціонального опитування, що було проведено на замовлення Альянсу USETI

.Директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна та директор Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance) Ярема Бачинський під час прес-конференції розповіли про результати загальнонаціональних опитувань, що були проведених у квітні і вересні 2011 року.

Опитування мали на меті вивчення громадської думки щодо питань вступу до вищих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Порівняння даних двох загальнонаціональних опитувань, проведених у квітні і вересні 2011 року, засвідчує, що в Україні вже сформувалася стабільна громадська думка стосовно підтримки зовнішнього незалежного оцінювання, як вирішального критерію для вступу до вищих навчальних закладів, зазначили організатори опитування.

Важливим є те, що ЗНО позитивно оцінюється прихильниками різних політичних сил, що свідчить про те що, незалежне тестування об’єднує країну, підкреслили організатори дослідження.

Отже, впроваджена система вступу до вищих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) підтримується переважною більшістю населення України, причому ця підтримка з роками зростає: у грудні 2008 року її підтримували 42% респондентів (не підтримували 34%), у березні 2011 році – 46% (не підтримували 30%), а у вересні 2011 р. – вже 50% (не підтримували 27%).

У "цільовій" групі – тих, чиї діти, діти рідних та близьких чи вони самі вступали до ВНЗ, тобто безпосередньо стикалися з системою вступу за результатами ЗНО – підтримка є істотно вищою: підтримують вступ за ЗНО 64% (у березні – 55%), не підтримують – 22% (у березні – 30%).

Лише 26% опитаних громадян вважає більш об’єктивною колишню систему вступу до ВНЗ за результатами іспитів, які проводили ВНЗ (у березні таких було 29%).

На думку переважної кількості респондентів вступні іспити до вузів є корумпованим етапом вступної кампанії. 71% респондентів відповіли, що корупція є досить поширеною під час вступних іспитів. А у цільовій групі, тобто тих хто безпосередньо причетний до вступу таких 83%.

Найменш поширеною, на думку опитаних громадян, є корупція при зовнішньому незалежному оцінюванні: 30% вважають, що вона є поширеною, а 38% – що ні.

Серед тих, чиї діти, діти родичів та близьких друзів чи вони самі проходили зовнішнє тестування, 62% були повністю чи переважно задоволені тим, як воно було проведено (26% - ні).

Основними недоліками вступу до ВНЗ за результатами ЗНО громадяни вважають насамперед недостатню підготовку випускників шкіл до тестування (33%, у "цільовій" групі – 33%), у недосконалості тестів (31%, у "цільовій" групі – 37%) та у тому, що немає впевненості у чесності проведення тестування (25% серед населення і 30% у "цільовій" групі).

Більшість опитуваних налаштована проти пропозиції, щоб при вступі до ВНЗ до результатів ЗНО та бала атестата додавався вступний іспит, який проводитимуть ВНЗ.

Натомість вирішальне значення при вступі повинні мати результати зовнішнього оцінювання – так вважає більшість опитаних (38% і 49% у "цільовій" групі).

Також, організатори опитування зазначили, що останнім часом у громадській думці істотно зросло розуміння суспільної важливості проблем вдосконалення якості вищої освіти. У березневому опитуванні це питання відносили до завдань першочергової важливості 32%  населення України, у вересні – 38%.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведено Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва на замовлення Альянсу USETI. Усього за загальнонаціональною квотною вибіркою з 18 по 27 вересня 2011р. було опитано 2010 респондентів у всіх територіально-адміністративних одиницях України.

e-max.it: your social media marketing partner