Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

1356533946 20121226 101141Сьогодні, 26 грудня 2012 року, за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі з питань проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.


Відкрила нараду начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Світлана Прінько, яка звернула увагу присутніх на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників, вчителів, громадськості щодо процедури реєстрації на ЗНО-2013.
Оксана П’яста під час свого виступу детально ознайомила відповідальних за ЗНО в районі/місті з етапами проведення реєстрації та продемонструвала відповідну програму.
Вона також звернула увагу на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році, а саме:
• Реєстрація для участі у ЗНО-2013 триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. Абітурієнт може обрати не більше 4 предметів для складання тестів. Вносити зміни до реєстраційних даних у 2013 році можна лише до 19 березня.
• Тестування розпочнеться 3 червня (хімія) та завершиться 27 червня (світова література).
Зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів – іноземні мови (08.06) та географія (15.06) – буде проведено в суботу.
Тестування з української мови і літератури, історії України та математики відбудеться у 2 сесії.
О.А. П’яста акцентувала увагу присутніх на нововведеннях, які стосуються як процедури проведення тестування (реєстрація осіб, які в поточному році навчаються за кордоном; складання абітурієнтами тестів мовами нацменшин; підвищення контролю за недопущенням порушень процедур ЗНО на пунктах тестування тощо), так і його змістової частини (зменшення кількості тестових завдань з історії України, всесвітньої історії та фізики; внесення змін до критеріїв оцінювання власних висловлень та інші).
Про статистичні дані щодо реєстрації на пробне тестування випускників загальноосвітніх навчальних закладів області повідомила Любов Якименко, завідувач відділу тестових технологій та ЗНО Групи моніторингу. Кількість охочих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні по Чернівецькій області становить 3553 (54,4% від загальної кількості випускників). З них 2740 учасників підтвердили свою готовність пройти пробне тестування, здійснивши оплату за надання цієї послуги.

oblosvita.com

e-max.it: your social media marketing partner