Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Правила користування Інтернетом

Мережа Інтернет являє собою глобальне об'єднання комп'ютерних мереж і інформаційних ресурсів, що належать безлічі різних людей і організацій. Це об'єднання є децентралізованим і єдині загальнообов'язкові правила (закони) користування мережею Інтернет не встановлені. Існують, однак, загальноприйняті норми роботи в мережі Інтернет, спрямовані на те, щоб діяльність кожного користувача мережі не заважала роботі інших користувачів. Фундаментальне положення цих норм таке: правила використання будь-яких ресурсів мережі Інтернет (від поштової скриньки до каналу зв'язку) визначають власники цих ресурсів і тільки вони.

Дійсні Правила описують загальноприйняті норми роботи в мережі Інтернет, дотримання яких є обов'язковим для всіх користувачів. Дія цих Правил поширюється на порядок використання ресурсів Мережі (тут і надалі слово Мережа означає мережа Інтернет і доступні з неї інші мережі).
1. Обмеження на інформаційний шум (спам)

Розвиток Мережі привів до того, що однією з основних проблем користувачів став надлишок інформації. Тому мережне співтовариство виробило спеціальні правила, спрямовані на огородження користувача від непотрібної інформації (спама).

Зокрема, є неприпустимими:

1.1 Масове розсилання електронних листів (тут і надалі під електронними листами розуміються повідомлення електронної пошти, ICQ та інших подібних засобів особистого обміну інформацією) без попереднього узгодження (mass mailing). Під масовим розсиланням мається на увазі розсилання як безлічі одержувачів, так і множинне розсилання одному одержувачу. У цьому і наступному пунктах розсилання вважається погодженим, якщо одержувач виразив явну недвозначну згоду отримувати даний вид інформації, одержувач аутентифікований при вираженні цієї згоди, дотримуються зазначені ним при вираженні цієї згоди умови (обмеження на частоту, обсяг, стиль викладу, застосовувану лексику та ін.) і пізніше не було виражене його небажання отримувати таку інформацію. Зокрема, не дають підстави вважати розсилання погодженими наступні типові порушення:
розсилання на адресу, що розміщена в мережних ресурсах (на WWW-сторінці, у листі Usenet і т.п.) і не супроводжується явним дозволом слати на нього інформацію даного характеру;
розсилання, що не дотримує обмежень, зазначених у дозволі на отримання інформації;
розсилання на адресу, що введена в WWW-формі, зазначена в електронному листі чи задана іншим способом і не підтверджена попереднім запитом власника адреси на отримання такої інформації.

1.2 Неузгоджене відправлення одержувачу електронних листів обсягом більше 10 Кбайт чи таких, що мають вкладені файли.

1.3 Неузгоджене розсилання електронних листів рекламного, комерційного чи агітаційного характеру, а також листів, що містять грубі й образливі вираження.

1.4 Розміщення в будь-якій конференції (тут і надалі під конференцією розуміються телеконференції (групи новин) Usenet та інші конференції, форуми й електронні списки розсилання) статей, що не відповідають тематиці даної конференції чи списку розсилання (off-topic).
2. Дотримання правил, встановлених власниками ресурсів Мережі

Користувач зобов'язаний дотримуватись правил використання ресурсу або негайно відмовитися від його використання.
3. Неприпустимість фальсифікації

Значна частина ресурсів Мережі не вимагає ідентифікації користувача і допускає анонімне використання. Однак у ряді випадків від користувача вимагається надання інформації, що ідентифікує його і використовувані ним засоби доступу до Мережі.

При цьому користувачеві забороняється:
використання ідентифікаційних даних (імен, адрес, телефонів і т.п.) третіх осіб, крім випадків, коли ці особи уповноважили користувача на таке використання. У той же час користувач повинен вжити заходів по запобіганню використання ресурсів Мережі третіми особами від його імені (забезпечити збереження паролів та інших кодів авторизованого доступу);
фальсифікація своєї IP-адреси, а також адрес, використовуваних в інших мережних протоколах, при передачі даних через Мережу;
використання неіснуючих зворотних адрес при відправленні електронних листів, а також відсилання листів від імені поштових роботів і поштових систем, крім повідомлень про хід доставки повідомлень;
підробка будь-якого поля заголовка електронного повідомлення.
4. Настроювання власних ресурсів

При роботі в мережі Інтернет користувач стає її повноправним учасником, що створює потенційну можливість для використання мережних ресурсів, що належать користувачеві, третьою особою. У зв'язку з цим користувач повинен вжити належних заходів для такого настроювання своїх ресурсів, яке б перешкоджало незаконному використанню цих ресурсів третьою особою, а також оперативно реагувати при виявленні випадків такого використання.

Прикладами потенційно проблемного настроювання мережних ресурсів є:
відкритий ретранслятор електронної пошти (SMTP-relay);
загальнодоступні для неавторизованої публікації сервери новин (конференцій, груп);
засоби, що дозволяють третім особам неавторизованно сховати джерело з'єднання (відкриті проксі-сервери і т.п.);
загальнодоступні адреси локальних мереж.
5. Заборона несанкціонованого доступу і мережних атак

Не допускається здійснення спроб несанкціонованого доступу до ресурсів Мережі, чи участь у мережних атаках і мережному зломі, за винятком випадків, коли атака на мережний ресурс проводиться з явного дозволу власника чи адміністратора цього ресурсу.

У тому числі заборонені:
використання проти (чи) комп'ютерів, устаткування Мережі, засобів спрямованих на порушення нормального функціонування елементів Мережі, що не належить користувачу;
використання проти (чи) комп'ютерів, устаткування Мережі, засобів, що дозволяють нелегально одержати доступ, у тому числі привілейований, на такому комп'ютері чи устаткуванні, а також наступне використання такого доступу, знищення й модифікація програмного забезпечення чи даних, що не належать користувачу, без узгодження з власниками чи адміністраторами цього програмного забезпечення чи даних;
передача комп'ютерам чи устаткуванню Мережі безглуздої чи марної інформації, що створює паразитне навантаження на ці комп'ютери чи устаткування, а також проміжні ділянки мережі, в обсягах, що перевищують мінімально необхідні для перевірки зв’язку мереж і доступності окремих її елементі;
будь-які запити або серії запитів до загальнодоступних ресурсів, що потенційно можуть привести до виходу ресурсу з ладу, одержанню несанкціонованого доступу до ресурсу, одержанню будь-якої інформації, не призначеної для загального доступу;
спроби запитів до будь-яких ресурсів, не призначених для суспільного користування, що є службовими або свідомо недіючим;
фальсифікація своєї IP-адреси, а також інших адрес, що характеризують з'єднання по відповідним протоколам, при передачі даних у Мережу;
фальсифікація контактної інформації про користувача, що пред’являється власникам чи адміністраторам ресурсів Мережі;
використання псевдонімів і анонімність, крім випадків, коли правила користування відповідними ресурсами Мережі дозволяють (не забороняють) анонімність при їхньому використанні;
6. Використання ресурсів мережі

Використання ресурсів Мережі: каналів передачі даних, серверів і наданих ними сервісів та інформації, одержуваної з їхньою допомогою, повинне відбуватись відповідно до загальнодоступних правил використання цих ресурсів і дійсних норм. Правила використання ресурсів або посилання на них публікуються власниками або адміністраторами цих ресурсів у точці підключення до таких ресурсів і є обов'язковими до виконання всіма користувачами цих ресурсів. Відсутність явних опублікованих правил використання ресурсів означає, що їхнє використання припустиме відповідно до правил і норм, що визначені технологією (технічними умовами і протоколами) їхнього використання, а також дійсними нормами.

Користувач зобов'язаний дотримуватись правил використання ресурсу або негайно відмовитися від його використання. При роботі в мережі Інтернет користувач стає її повноправним учасником, що створює потенційну можливість для використання мережних ресурсів, що належать користувачу, третіми особами. Оскільки ступінь сумлінності такого використання залежить як від третіх осіб, так і від самого користувача, він зобов'язаний ужити належних заходів по настроюванню власних мережних ресурсів із метою дотримання умов підключення.

Умови підключення визначені в такий спосіб:
ретрансляція електронної пошти через ретранслятор електронної пошти (SMTP-relay) користувача допускається тільки для вхідної і вихідної пошти користувача;
розміщення статей у телеконференції Usenet чи інші чи конференції групи новин із використанням сервера новин (конференцій, груп) користувача повинне бути можливо тільки для власної мережі користувача. Тут і надалі під власною мережею користувача маються на увазі всі мережні ресурси користувача, починаючи з точки підключення його до провайдера;
можливість використання проксі-сервера, шлюзу або інших подібних серверів користувача повинна бути обмежена власною мережею користувача;
широкомовні адреси власної мережі користувача повинні бути недоступні з Мережі;
7. Умови розміщення інформації на ресурсах провайдера

Забороняється розміщення на ресурсах провайдера (як те www) будь-якої інформації, що суперечить діючому міжнародному законодавству і законодавству України, що ущемляє авторські права або права і свободу особи, порнографічної спрямованості, свідомо недостовірної (крім художніх творів).

e-max.it: your social media marketing partner