Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Профілактика грипу та ГРВІВже стало звичкою, що з настанням осінньо-зимового періоду спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ.  

Управління освіти Чернівецької міської ради  наголошує на необхідності дотримання заходів щодо попередження та розповсюдження грипу та ГРВІ.

Особливо небезпечними єÂ Â ускладнення грипу та ГРВІÂ – пневмонія, менінго-енцефаліт, серцево-легенева недостатність та інші.

До груп ризику  відносяться діти до 5 років, вагітні, люди похилого віку, хворі на тяжкі хронічні захворювання, всі, хто працює у багатолюдних місцях (працівники окремих професій: педагогічні та медичні працівники, військовослужбовці, робітники громадського транспорту та сфери обслуговування і інші).

Як можна заразитися вірусом грипу та ГРВІ:

Від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим   (перебування в радіусі 2-х метрів) та контактно-побутовим шляхами під час кашлю, чхання, розмови, контакту із забрудненими поверхнями (перила, дверні ручки тощо). 

Для попередження зараження грипом та ГРВІ необхідно:

·Â Â Â Â Â Â Â  обмежити,  по можливості, відвідини місць великого скупчення людей та контакти з хворими на грип та ГРВІ;

·Â Â Â Â Â Â Â  проводити регулярне вологе прибирання та часте провітрювання приміщень;

·Â Â Â Â Â Â Â  не переохолоджуватись;

·Â Â Â Â Â Â Â  часто мити руки з милом;

·Â Â Â Â Â Â Â  повноцінно харчуватись та додати до раціону: цибулю, часник, мед, лимони, грейпфрути, чорну смородину, обліпиху, журавлину, моркву, волоські горіхи, зелений та трав’яний чаї, настій шипшини;

·Â Â Â Â Â Â Â  проводити вітамінопрофілактику;

·Â Â Â Â Â Â Â  користуватись одноразовими паперовими серветками при нежиті та кашлі.

Клінічні ознаки грипу та ГРВІ:

·Â Â Â Â Â Â Â  різке підвищення температури тіла вище 38˚С;

·Â Â Â Â Â Â Â  головний біль, біль у м’язах, біль у горлі;

·Â Â Â Â Â Â Â  виражена слабкість;

·Â Â Â Â Â Â Â  сухий кашель, нежить.

У разі появи вищезазначених симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря та як найшвидше розпочати адекватне лікування, що особливо важливо протягом перших днів хвороби. Самолікування є небезпечним та може призводити до тяжких наслідків.

Якщо в ході перебігу захворювання стан хворого погіршується (з’являються серцебиття, задишка, блідість, синюшність, крововиливи на шкірі та слизових оболонках, сильний головний біль, тривала висока температура тіла, яка не знижується при прийомі жарознижуючих препаратів тощо) необхідно терміново звернутись за медичною допомогою.Бажаємо здоров’я!
e-max.it: your social media marketing partner