+ 2
0

Курс ПМД он-лайн” є економічно ефективним, тому що значно економить час та кошти людям, яким необхідно навчитись основам життєзабезпечення, але які не мають можливості відвідувати тривалі та дорогі лекції викладачів.

Кожний покроковий урок з надання першої допомоги ретельно пояснює всі ключові моменти з мінімальним використанням спеціальних термінів та містить в кінці корисний розділ з підсумками та узагальненнями. Закінчується кожний урок коротким тестом, який не тільки перевірить отриманні знання, але ще раз нагадає всі ключові моменти і надасть вам впевненості тоді, коли треба буде швидко та правильно діяти в надзвичайній ситуації.

Курс ПМД он-лайн” складається з трьох частин:
1) Основи першої допомоги (ОПД) - перша медична допомога при найбільш поширених станах, що викликають різного ступеню важкості загрози здоров’ю та життю постраждалого;
2) В окрему частину виділена перша медична допомога при зупинці серця та дихання – стані який вимагає оживлення, або проведення комплексу заходів з Серцево-легеневої реанімації (СЛР).
3) Третя частина додаткова -Â дії в екстремальних ситуаціях. Ці дії не є власне першою медичною допомогою, але саме ці ситуації, при невмілому поводженні в них, призводять до станів, які і потребують в подальшому надання ПМД.

Ми пропонуємо отримати сертифікат з ПМД після успішного завершення курсу.

Видаються сертифікати двох видів:

1) повнокольоровий настінний сертифікат про закінчення курсу ПМД он-лайн;

2) сертифікат у вигляді пластикової картки, який видається після набуття практичних навичок на спеціалізованих вишколах. Цей сертифікат завжди супроводжуватиме вас у всіх ваших подорожах і мандрівках.

Сертифікати дійсні протягом двох років.

Після початку війни на Сході України добавлено розділ ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА. Цей розділ створено для українських військових, і він не є в програмі цивільного курсу. Тестові завдання розділу ТМ не обов’язкові для отримання Сертифікату Курсу ПМД он-лайн. Але ми настійно рекомендуємо всім рятівникам ознайомитися з цим курсом, що значно розширить ваші знання та можливості.

http://1staidplast.org.ua

 

e-max.it: your social media marketing partner