Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

 «ЗАТВЕРДЖЕНО»
Директор школи

 Інструкція
з безпеки під час проведення навчальних занять в спортивному залі та спортивних майданчиках

 1. Всі учні зобов'язані пройти медичний огляд.
1.1. На підставі даних про стан здоров’я і фізичний розвиток, учнів розподіляють для занять фізичними  вправами на медичні групи;
а) основну; б) підготовчу; в) спеціальну.
1.2. Учнів, які не пройшли медич­ного огляду, до уроків фізичної і культури не допускають.
1.3. Учні, тимчасово звільнені від занять, зобов'язані бути присут­німи на уроках фізичної культури, При цьому допускається їх залу­чення вчителем до підготовки за­нять. Тимчасове звільнення відзанять фізичними вправами допус­кається з дозволу медичного персо­налу школи,
1.4. Після перенесення хвороб уч­нем, необхідно взяти дозвіл на відвідування уроків фізичної культури в лікаря.
2. Без дозволу вчителя забороняється учням заходити у спортзал і перебувати в ньому,

2.1. Учні заходять до спортивного залу, виходять на спортивний майданчик у спортивному взутті та спортивній формі відповідно до пори року і погодних умов. Заходи­ти у спортивний зал у брудному взутті забороняється.
2.2. Після дзвінка на урок по команді вчителя учні шикуються у спортив­ному залі, спортмайданчику.
2.3.Без дозволу вчителя учням за­бороняється користуватися спор­тивним обладнанням та інвента­рем.
2.4. Не дозволяється учням викону­вати вправи на спортивних прила­дах (снарядах) без присутності і страхування вчителя, а також маючи на собі різного виду прикра­си. Не дозволяється приносити речі, які не потрібні на уроці або заважають його проведенню.
2.5.Учні зобов'язані берегти шкільне спортивне обладнання та спортінвентар, не неуваги його, несмітити; не приносити до спортзалу харчові продукти.
2.6.Під час виконання вправ на спортивних приладах (снарядах) учні зобов'язані бути дисципліно­ваними, уважними, точно викону­вати вказівки вчителя.
2.7. Без команди вчителя не пере­ходити від одного приладу .(снаря­да) до іншого.
2.8. При виконанні вправ потоком необхідно дотримуватися належно­го інтервалу, не штовхатися, не зу­пинятися, не ставити підніжок.
2.9.Під час проведення занять з метання не можна перебувати в зоні кидка, перетинати цю зону. Не можна повертатися спиною до напрямку польоту об'єкта метання. Забороняється виконувати метання без дозволу і відома вчителя.
2.10. При виконанні вправ на спор­тивних: приладах (снарядах) не­обхідно знаходитись. на .безпечній відстані від місця виконання, не за­важаючи один одному, дотримува­тись правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.
2.11. Забороняється користуватися несправним спортивним інвента­рем, та обладнанням.
2.12. Учні повинні вміти правильно виконувати і страхувати один одно­го під час виконання фізичних вправ та елементів.
2.13. Учні зобов'язані підтримувати чистоту та порядок у спортзалі. роздягальнях, на спортмайданчику.
3. Учні зобов'язані попередити вчителя:
1)  про наявність документів про звільнення після хвороби;
2)  про погане самопочуття;
3) якщо вийшло з ладу спортивне обладнання;
4) про травмування під час уроку.
4. У випадку отримання травми, попередити вчителя, надати медич­ну допомогу, якщо необхідно ви­кликати швидку медичну допомогу по телефону 03, а у випадку по­жежі — викликати пожежну службу по телефону 01.
5.Після закінчення уроку учні прибирають робоче місце, переодя­гаються і організовано виходять із спортивного залу.

e-max.it: your social media marketing partner