Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

«ЗАТВЕРДЖЕНО»
Директор школи

ІНСТРУКЦІЯ__
з охорони праці під час занять легкою атлетикою

 І. Загальні положення
1.1. Відкриті спортивні майданчикиі повинні бути розміщені в спортивній зоні на відстані не менше, як 10 м від навчальних корпусів.
1.2. Спортивна зона пришкільної ділянки повинна мати огорожу по периметру заввишки 0,5—0,8 м. До­зволяється як огорожу використо­вувати кущі з неотруйними, неколючими і незапиленими плодами.
1.3. Майданчики для ігор повинні бути стандартних розмірів, рівни­ми, очищеними від каміння та інших сторонніх предметів.
1.4.Майданчики не можна огоро­джувати канавами, влаштовуватидерев'яні або цегляні бровки. Не менше ніж на 2м від майданчика і не повинно бути дерев, стовпів, парканів та інших предметів, що можуть спричинити травму.
1.5.Бігові доріжки повинні бути спеціально обладнаними, не мати бугрів, ям, слизького грунту. До­ріжка повинна продовжуватися неменше 15м за фінішну позначку.
1.6.Ями для стрибків повинні бути заповнені піском, розпушеним на глибину 20—40 см. Пісок повинен бути чистим, поверхня розрівня­ною.
1.7. Місця, призначені для метання спортивних снарядів, розміщують­ся на такій місцевості, яка добре проглядається і знаходиться на значній відстані від громадських місць (тротуарів, доріг, майдан­чиків для дітей).

1.8.Під час сильного вітру, низької температури і підвищеної вологості треба збільшувати час. відведений на розминку перед виконанням
легкоатлетичних вправ.
1.9. Взуття учнів має бути на пі­дошві, що виключає ковзання, щільно облягати ногу і не заважати кровообіг}',
1.10. Під час проведення занять з ме­тання не можна перебувати в зоні кидка, перетинати цю зону. Перебу­ваючи поблизу зони метання, не можна повертатися спиною до на­прямку польоту об'єкта метання.
1.11.Забороняється виконувати довільні кидання, залишати без на­гляду спортивний інвентар для поштовхів і метання, зокрема інвентар, який не використо­вується в даний момент на уроці.
1.12.Зберігати і переносити спортивний інвентар для метання требав спеціальних укладках.

II. Вимоги до безпекиперед початком занять
2.1. Ретельно розпушувати пісок у ямі для стрибків у довжину івисоту. Граблі після розпушування  піску класти в стороні зубцями донизу. Перед стрибками покласти  під п'яти гумові прокладки. Перед метанням м'яча, гранати у мокру  погоду витерти, їх ганчіркою. Перед  метанням м'яча, гранати переконатися, чи немає людей у напрямку метання.
 
III. Вимоги до безпеки під час занять
3.1. Під час групового старту на короткі дистанції бігти тільки по  своїй доріжці. Не допускати різких «стопорячих» зупинок. Ретельно розпушувати пісок у ямі – місці приземлення.
3.2.Не виконувати стрибків на нерівному, пухкому і слизькому ґрунті. Не приземлятися на руки.
3.3.Не подавати м'яч, гранату кид­ком. Не переходити через місця, на яких проводяться заняття з метан­ня, біту істрибків.
3.4.Бути особливо уважними, вико­нуючи вправи з метання. Не стояти під час групових занять праворуч від метальника, не ходити за приладами(шарадами) без дозволу вчителя.
3.5. Отримуючи у сиру погоду м'яч, гранати, витирати їх насухо. Граблі й лопати не залишати в стрибковихямах та класти їх зубцями донизу.
 
IV. Вимога до безпеки після ' закінчення занять
4.1. Після занять ретельно вимити руки з милом. Якщо під час занять з'явиться біль у руках, почер­воніння шкіри або натерті місця (водяні пухирі) на долонях, припи­нити заняття і звернутися за пора­дою й допомогою до лікаря, медич­ної сестри.
4.2. Забрати зі спортивного май­данчика непотрібний спортінвен­тар, поставити граблі, лопати в складські приміщення. Вивести школярів із спортмайданчика до і роздягальні (класу).
 
V. Вимоги до безпеки в аварійних ситуаціях
5.1.При отриманні травми вчитель повинен надати першу медичну до­помогу та звернутись до лікаря.
5.2.У разі отримання важких травм викликати швидку медичну допо­могу по телефону за номером 03.

e-max.it: your social media marketing partner