Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
ЗАВІДУЮЧОГО КАБІНЕТОМ
№_________
Чернівецька загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів №

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1 Дана посадова інструкція розроблена на основі інструктивного листа Міністерства освіти України та Положення про організацію охорони праці та порядок розслідування нещасних випадків у навчально-виховних закладах.
1.2 Завідуючий кабінетом призначається і звільняється з посади директором школи. На період відпустки та тимчасової непрацездатності завідуючого кабінетом ного обов'язки можуть бути покладені на досвідченого педагога. Тимчасове виконання обов'язків у цьому разі здійснюється на підставі наказу директора школи, виданого з дотриманням вимог законодавства про працю.
1.3 Завідуючий кабінетом повинен мати вищу освіту або середню спеціальну освіту та стаж роботи не менше 3 років.
1.4 Завідучий кабінетом підпорядковується безпосередньо заступнику директора з навчально-виховної роботи.

1.5 У своїй діяльності завідуючий кабінетом керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України та органів управління освітою всіх рівнів з питань навчання і виховання учнів, адміністративним, трудовим законодавстовм, правилами і нормама охорони праці, техніки безпеки і протилежної охорони, а також Статутом, правовими актами школи, трудовою угодою.
1.6 На завідуючого кабінетом поширюється дія посадової інструкції вчителя. Завідуючий кабінетом дотримується Конвенції про права дитини.
2. ФУНКЦІЇ
2.1 Організовує роботу кабінету.
2.2 Забезпечує збереження обладнання, дотримання санітарно-гігієнічних норм охорони праці.
2.3 Керує методичною роботою і підготовкою відповідних методичних матеріалів кабінету.
3. ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ
3.1 Слідкує за роботою гуртків, виконанням навчальних планів і програм.
3.2 Повинен знати програми гуртків і методичні рекомендації до них, програми загальноосвітньої школи, основи трудового законодавства.
3.3 Розробляє необхідні заходи щодо виконання діючих правил та інструкції з охорони праці.
3.4 Здійснює навчання та інструктаж учнів з охорони праці.
3.5 Проводить вступний інструктаж учнів, первиннй, повторний, позаплановий інструктажі з обов'язковою реєстрацією у відповідному журналі.
4. ПРАВА
4.1 Забороняє використання обладнання, не передбаченого Типовими переліками, в тому числі нестандартного, саморобного, яке встановлене в кабінеті без дозволу служби охорони праці.
4.2 Бере участь у розробленні колективного договору, угод з охорони праці.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
5.1 Несе безпосередню відповідальність за безпечний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, інвентаря тощо.
6. ВЗАЄМОСТОСУНКИ. ЗВ'ЯЗКИ ЗА ПОСАДОЮ
6.1 Самостійно  складає план роботи на рік. План роботи затверджується директором школи не пізніше 5 днів з початку запланованого періоду.
6.2 Отримує від директора і заступників школи інформацію нормативно-правового і організаційно-методичного характеру.
6.3 Систематично обмінюється інформацією з питань, які входять в його компетенцію, з адміністрацією і педагогічними працівниками школи.

e-max.it: your social media marketing partner