Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

Затверджую
Директор школи

Посадова інструкція
Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи
______________________________________________

 1. Загальні положення
 1.1. Ця Інструкція розроблена на основі та­рифно-кваліфікаційної характеристики заступни­ка керівника (директора; завідувача) закладу ос­віти, директора (завідувача) філіалу закладу осві­ти. Під час розробки Інструкції враховані також рекомендації з питань організації охорони праці в закладах Міністерства освіти України.
1.2. Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. У період відпустки і тимчасової непрацездатності заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи його обов'язки виконує директор школи.

1.3. Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи повинен мати вищу педагогічну освіту і стаж роботи не мен­ше ніж 5 років на педагогічній чи керівній по­саді.
Особа, яка не має спеціальної підготовки чи необхідного стажу роботи, але володіє достатнім практичним досвідом і виконує якісно та в по­вному обсязі покладені на неї посадові обов'яз­ки, як виняток, може бути призначена на посаду заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи.
Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи повинен мати відповід­ну групу допуску з електробезпеки, якщо в штаті школи немає електрика.
1.4. Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи підпорядковується безпосередньо директору школи.
1.5. Заступнику директора школи з адміністративно-господарської роботи безпосередньопідпорядковуються:
1.6. У своїй діяльності заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи ке­рується Конституцією і законами України, Ука­зами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України і органів управління освітою всіх рівнів з питань адміністративно-господарсь­кої діяльності закладів освіти, правилами і нор­мами охорони праці, техніки безпеки і протипо­жежного захисту, а також Статутом і локальними правовими актами школи (в тому числі Правила­ми внутрішнього трудового розпорядку, наказа­ми і розпорядженнями директора, цією Інструк­цією), трудовим договором (контрактом). Заступ­ник директора школи з адміністративно-господарської роботи дотримується Конвенції про права дитини.
2.Функції
Основними напрямами діяльності заступника директора школи а адміністративно-господарсь­кої роботи є:
2.1. Забезпечення господарської діяльності .школи.
2.2. Матеріально-технічне забезпечення на­вчального процесу.
2.3. Забезпечення здорових та безпечних умов праці і навчання.
3.Посадові обов'язки
Заступник директора школи з адміністратив­но-господарської роботи виконує такі посадові обов'язки:
3.1. Керує господарською діяльністю школи.
3.2. Приймає матеріальні цінності, майно, меблі, інвентар школи під відповідальність на зберігання в порядку, встановленому законодав­ством.
3.3. Забезпечує працівників школи канцелярсь­ким приладдям, предметами господарського при­значення.
3.4. Забезпечує своєчасну підготовку школи до початку навчального року.
3.5. Здійснює поточний контроль за госпо­дарським обслуговуванням і належним техніч­ним та санітарно-гігієнічним станом споруд, класів, навчальних кабінетів, майстерень, спортзалу, житлових та інших приміщень, іншого майна школи, а також їдальні відповід­но до вимог норм і правил безпеки життєдіяль­ності.
3.6. Контролює раціональні витрати матеріалів і коштів школи.
3.7. Керує роботою з благоустрою, озеленення і прибирання території школи.
3.8. Спрямовує і координує роботу підпоряд­кованого йому технічного і обслуговуючого пер­соналу школи, веде облік робочого часу цієї ка­тегорії працівників.
3.9. Організовує інвентарний облік майна шко­ли, проводить інвентаризацію майна, своєчасно складає звітність і веде документацію щодо відповідної ділянки роботи.
3.10. Здійснює заходи щодо розширення гос­подарської самостійності школи, забезпечує своє­часне укладання необхідних угод.
3.11. Забезпечує дотримання вимог охорони праці під час експлуатації головної будівлі та інших приміщень школи, технологічного, енер­гетичного обладнання, здійснює їх періодичний огляд і організовує їх поточний ремонт.
3.12. Забезпечує дотримання вимогпеки під час переміщення вантажів, вантажно-розвантажувальних робіт, експлуатації транс­портних засобів на території школи.
3.13. Організовує дотримання норм пожежної безпеки забудов і споруд, слідкує за справністю засобів пожежогасіння.
3.14. Забезпечує навчальні кабінети, майстерні, побутові, господарські та інші, приміщення об­ладнанням та інвентарем, які відповідають пра­вилам і нормам безпеки життєдіяльності, стан­дартам безпеки праці.
3.15. Організовує проведення щорічних замірів опору ізоляції електроустановок і елект­ропроводки, пристроїв заземлення, періодичне випробовування і відповідне підтвердження справності водонагрівних та парових котлів, ємностей, які працюють під тиском, балонів для зріджених газів та газів під тиском, аналіз по­вітряного середовища на вміст пилу, газів і парії шкідливих речовин, вимірювання рівня освітленості, радіації, шуму в приміщеннях навчаль­ного закладу відповідно до правил і норм без­пеки життєдіяльності,
3.16. Організовує не менш як один раз на-5 років розробку інструкцій з охорони праці для технічного персоналу.
3:17. Організовує навчання, проводить інструк­тажі на робочому місці (вступний і періодичний) технічного та обслуговуючого персоналу, облад­нує куточок безпеки життєдіяльності.
3.18. Отримує відповідно до поданих заявок спецодяг, спецвзуття та інші засоби індивідуаль­ного захисту для працівників, учнів школи. , 3.19. Забезпечує облік, зберігання протипожеж­ного обладнання, просушування, прання, ремонт і знезараження спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту.
4.Права
Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи має право в межах своєї компетенції:
4.1. Давати обов'язкові для виконання розпо­рядження і вказівки підпорядкованим йому пра­цівникам з числа технічного і обслуговуючого персоналу школи.
4.2. Вільно відвідувати будь-які приміщення школи для контролю за збереженням майн триманням правил пожежної безпеки, виробни­чої санітарії і безпеки праці без порушення нор­мального перебігу навчального процесу.
4.3.  Робити подання директору школи про притягнення до дисциплінарної і матеріальної відповідальності працівників школи за знищен­ня майна школи, порушення правил техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної без­пеки.
 4.4. Вносити пропозиції щодо вдосконалення організації праці технічного і обслуговуючого пер­соналу, рекомендувати працівників цієї категорії для нагородження та заохочення.
5.Відповідальність
5.1. Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи несе відповідальність за збереження майна і господарського інвентарю школи, їх своєчасне відновлення і поновлення, дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної безпеки у встановленому законом порядку.
5.2. За невиконання чи неналежне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутріш­нього трудового розпорядку-школи, законних роз­поряджень директора школи та інших локальних актів, посадових обов'язків, визначених цією Інструкцією, в тому числі за невикористання на­даних прав, заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи несе дисципл­інарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством. За грубе порушення трудової дисципліни як дисциплінарне покаран­ня може бути застосоване звільнення.
5.3.  За порушення правил пожежної безпе­ки, охорони праці, санітарно-гігієнічних пра­вил організації навчально-виховного процесу за­ступник директора школи з адміністративно-господарської роботи притягається до адміні­стративної відповідальності в порядку і у ви­падках, передбачених адміністративним законо­давством.
5.4. За завдані школі чи учасникам навчально­го процесу у зв'язку з виконанням (невиконан­ням) своїх посадових обов'язків збитки заступ­ник директора школи з адміністративно-госпо­дарської роботи несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, визначених трудовим і/чи цивільним законодавством.
6. Взаємовідносини (зв'язки за посадою)
Заступник директора школи з адміністративно-господарської роботи:
6.1.  Працює в режимі ненормованого робочо­го дня.
6.2. Самостійно планує свою роботу на на­вчальний рік та навчальну чверть. План роботи затверджується директором школи не пізніше ніж через п'ять днів після початку запланованого пе­ріоду.
6.3. Отримує від директора школи інформа­цію нормативно-правового та організаційно-методичного, господарсько-розпорядчого ха­рактеру, ознайомлюється з відповідними доку­ментами.
6.4. Візує накази директора школи, з питань адміністративно-господарської діяльності.
6.5. Систематично обмінюється з працівника­ми школи інформацією з питань, які належать до його компетенції.
 
 
З інструкцією ознайомлений(на) __________________
 
«____» ______________200__р.

e-max.it: your social media marketing partner