Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

Затверджую
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
лаборанта

 І. Загальні положення
1.1.Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики лаборанта.
1.2. Лаборант призначається на посаду та  звільняється з неї директором школи. Лаборантповинен мати середню професійну освіту чи початкову професійнуосвіту, спеціальну підготовку за встановленоюпрограмою і стаж роботи за цим профілем не менше ніж 2 роки.
Особаяка не має спеціальної підготовкинеобхідного стажу роботи, але володіє достатнімі практичним досвідом і виконує якісно і в повно­му обсязі покладені на неї посадові обов'язки, як виняток, може бути призначена на посаду лабо­ранта.
1.3. Лаборант підпорядковується безпосеред­ньо вчителю, який виконує обов'язки завідувача кабінету, а в разі обслуговування декількох кабі­нетів — заступнику директора школи з навчаль­но-виховної роботи.

1.4.У своїй діяльності лаборант керується по­становами, розпорядженнями, наказами, іншими керівними і нормативними документами вищих інстанцій, якістосуються специфіки роботи кабінету(ів), відповідними стандартами і технічни­ми вимогами, правилами експлуатації лаборатор­ного обладнання і контрольно-вимірної апарату­ри; правилами експлуатації обчислювальної тех­ніки; правилами і нормами охорони праці, тех­ніки безпеки, виробничої санітарії та протипо­жежного захисту, а також Статутом і Правилами внутрішнього трудового розпорядку школи і цієюІнструкцією.
2. Функції
Основним завданням лаборанта є надання до­помоги вчителю (вчителям) в організації і прове­денні навчальних занять, обслуговуванні та підтри­муванні в робочому стані обладнання навчальних кабінетів.
3. Посадові обов'язки
3.1. Слідкує за справністю лабораторного об­ладнання, здійснює його ремонт.
3.2. Готує обладнання (прилади, апаратуру, технічні засоби навчання) до проведення експе­риментів, здійснює його перевірку і просте регу­лювання згідно з розробленими інструкціями та іншою документацією.
3.3. Здійснює відповідно до вказівок учителів, завідувача кабінету й розкладу занять необхідні підготовчі та допоміжні операції для проведення лабораторних, практичних і демонстраційних робіт.
3.4.Забезпечує учнів під час виконання лабо­раторних і практичних робіт необхідними для їх проведення обладнанням, матеріалами, реактива­ми тощо.
3.5. Виконує різноманітні обчислювальні й графічні роботи, пов'язані з навчальними занят­тями, які проводяться.
3.6. Веде облік витрачених матеріалів, скла­дає звітність відповідно до встановленої форми.
3.7. Розмножує за вказівкою вчителя, завіду­вача кабінету дидактичні матеріали.
3.8. Належним чином упорядковує обладнан­ня після проведення лабораторних, практичних, демонстраційних робіт; в разі потреби миє і чистить обладнання з дотриманням відповідних інструкцій щодо його експлуатації.
3.9. Суворо дотримується правил техніки без­пеки, охорони праці, виробничої санітарії та по­жежної безпеки.
3.10. Турбується про розширення матеріаль­ної бази кабінету(-ів), складає за дорученням за­відувача кабінету заявки на обладнання і необхідні матеріали, підтримує зв'язки з навчальними ко­лекторами, фільмотеками та іншими подібними організаціями.
4. Права
4.1.Забороняти користуватися несправним об­ладнанням (приладами/інструментами, технічни­ми засобами тощо).
4.2. Відразу ж забороняти дії, що спричиня­ють явні порушення правил техніки безпеки, охо­рони праці, виробничої санітарії і пожежної без­пеки під час користування обладнанням і мате­ріалами, Закріпленими за кабінетом.
5.Відповідальність
5.1.За невиконання чи неналежне виконан­ня без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку школи, за­конних розпоряджень адміністрації і педагогіч­них працівників школи, а також посадових обов'язків, встановлених цією Інструкцією, в тому числі за невикористання наданих прав, лаборант несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодав­ством.
5.2. За завдані школі чи учасникам навчально­го процесу у зв'язку з виконанням (невиконан­ням) своїх посадових обов'язків збитки лаборант несе відповідальність у порядку і в межах, визна­чених трудовим і/чи цивільним законодавством.
6.Взаємовідносини (зв'язки за посадою)
6.1.Працює в режимі ненормованого робочо­го тижня згідно з графіком, складеним виходячи з 40-годинного робочого тижня і затвердженим директором школи.
6.2.У період канікул, який не збігається з відпусткою, виконує господарські та інші робо­ти відповідно до розпоряджень директора шко­ли чи його заступника з навчально-виховної ро­боти. .
6.3.Проходить інструктаж з техніки безпеки, охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки під керівництвом завідувача відповідно­го кабінету чи заступника директора школи з на­вчально-виховної роботи.
6.4. Працює в тісній взаємодії з учителями відповідних предметів.
 
З інструкцією ознайомлений(а) _________________________________
 
                              дата "____"________ 200__р.
 

e-max.it: your social media marketing partner