Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 2
0

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

Затверджую
Директор школи

ІНСТРУКЦІЯ   
З ОХОРОНИ ПРАЦІ
ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

1.Загальні вимоги безпеки:
1.1.Вибирають такий об'єкт для навчальної практики, на якому за­безпечується повна безпека її проведення.
1.2.Керівники (педагоги Центру творчості) відповідають за дотри­мання правил техніки безпеки та охорону життя учнів.
1.3.Керівники навчальної практики повинні вести постійний на­гляд за гуртківцями.
1.4.Забороняється проводити навчальні практики на відкритих і закритих розподільних пристроях при настанні грози, під час дощу, туману і в темний час доби.
2.Вимоги безпеки перед початком проведення навчальної практики:

2.1.Перед кожною навчальною практикою гуртківців ознайоми­тись із загальною характеристикою об'єкта і правилами безпеки, яких необхідно дотримуватись під час проведення навчальної практики.
2.2.Кількість гуртківців, які одночасно беруть участь у навчальній практиці, не повинна перевищувати 25 осіб.
2.3.Вирушаючи на навчальну практику з гуртківцями, керівник повинен мати при собі дорожню аптечку першої допомоги.
2.4.Допущені до навчальної практики повинні бути відповідно одягнені, не мати при собі предметів, що створюють небезпеку під час проведення навчальної практики.
2.5.Перед проведенням навчальної практики роблять перекличку гуртківців і відмічають присутніх.
3.Вимоги безпеки під час проведення навчальної практики:
3.1.Другу перекличку і відмітку присутніх гуртківців проводять після прибуття на місце навчальної практики.
3.2.Якщо для доставки гуртківців до місця навчальної практи­ки використовується громадський транспорт, посадку здійснюютьгрупами під керівництвом дорослих. При цьому у транспортні засоби входять спочатку гуртківці, а потім особа, яка ними керує. У такому самому порядку здійснюється висадка учнів із транспортного засобу. Можна доставляти гуртківців до місця навчальної практики також на спеціально виділених транспортних засобах. Для цього дозволяється використовувати автобуси і закриті вантажні машини.
3.3.Перевозити дітей на відкритих вантажних машинах заборо­няється.
3.4.Під час навчальної практики забороняється розпалювати ба­гаття, щоб уникнути пожеж та опіків учнів.
3.5.Забороняється під час навчальної практики пити воду з від­критих водойм. Необхідно заздалегідь запропонувати взяти із собою (з дому) питну воду у пляшці.
3.6.Під час екскурсії гуртківцям забороняється знімати взуття і хо­дити босоніж.
4.Вимоги безпеки після закінчення навчальної практики:
4.1.Після закінчення навчальної практики, перед відправленням у зворотній шлях, керівники виводять усіх гуртківців з об'єкта на­вчальної практики і перевіряють наявність їх за списком.
4.2.Після повернення з навчальної практики ще раз перевіряють гуртківців за списком.
5.Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях:
5.1.У випадку аварійної ситуації на місці навчальної практики ке­рівники виводять гуртківців у безпечне місце.
5.2.При нещасному випадку гуртківців виводять у безпечне місце, а потерпілому надають першу долікарську допомогу.
 
 
Заступник директора з НВР:                             Мельник В.В.

e-max.it: your social media marketing partner