Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№

  ЗАТВЕРДЖЕНО
Директор школи

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
прибиральниці (прибиральника)
 І.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

 
1.1. Дія Інструкції    поширюється на всі підрозділи підприємства.
1.2. Інструкція розроблена на основі 'Рекомендацій Держнаглядохоронпраці щодо застосування "Порядку опрацювання і затвердження власником нормативних актів про охорону праці, що діють на підприємстві", '"Положення про розробку інст­рукцій по охороні пра'ці для працюючих", "Типового положення про навчання, інструктаж і перевірку знань працівників з питань охорони праці".
1.3. Інструкція діє на протязі 5 років з дня затвердження.

1.4. По данній інструкції прибиральник інструктується перед початком роботи (первинний інструктаж), а потім через кожні б місяців (повторний інструктаж). Результат інструктажу заноситься в "Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці", в журналі після проходження інструктажу повинен бути підпис інструктуючого і прибиральника.
1.5. Власник повинен застрахувати прибиральника від нещасних випадків та про­фесійних захворювань. В разі пошкодження здоров'я прибиральника з вини власника, він (прибиральник) має право на відшкодування заподіяної йому шкоди.
1.6. За невиконання даної інструкції прибиральник несе дисциплінарну, матеріальну, адміністративну та кримінальну відповідальність.
1.7. До роботи прибиральником допускаються особи які пройшли вступний інструктаж по охороні праці та інструктаж на робочому місці.
1.8. Прибиральник повинен:
1.8.1. Виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку.
1.8.2. Виконувати тільки ту роботу, яка доручена майстром та по якій проінструктований.
1.8.3. Не торкатися відкритих струмопровідників (ножі, штепсельні розетки та інше), а також оголених, погано заізольованих дротів.
1.9. Прибиральник забезпечується спецодягом: халатом бавовняним, рукавицями комбінованими; при митті підлог та місць загального користування додатково:
чоботи гумові, рукавиці гумові.
1.10. Небезпечні виробничі фактори:
1.10.1. Протяги в приміщенні.
1.10.2. Дія мастил та інших шкідливих речовин.
1.10.3. Підвищена загазованість повітря в робочій зоні.
1.10.4. Незахищені струмоведучі частини електрообладнання.
1.10.5. Підвищена або1 зменшена температура, вологість повітря робочої зони.
1.10.6. Недостатність освітлення робочої зони.
 
 
 
2. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОТИ
2.1. Перед початком роботи прибиральник повинен підготувати необхідні засоби:
щітку, совок, ганчірку та інше.
2.2. При прибиранні приміщення поблизу верстатів, приладів, машин та механізмів впевнитись, що вони вимкнені.
2.3. При прибиранні приміщень, де ремонтуються машини та механізми, необхідно впевнитись, що вони стоять стінко. *
2.4. При прибиранні на складі необхідно впевнитись, що штабеля, матеріали, конструкції стоять стійко.
3. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС РОБОТИ
3.1. При роботі необхідно уникати протягів.
3.2. Не виконувати прибирання сміття та відходів безпосередньо руками.
 
3.3. Прибирання в вечірній час, а також в затемненому приміщенні без достатнього освітлення не дозволяється.
3.4. Прибираючи приміщення поблизу складованих матеріалів необхідно пере­вірити їх стійкисть.
3.5. При переміщенні столів, стільців, шаф та іншого інвентаря і меблів, з їх поверхні необхідно зняти предмети, які можуть впасти.
3.6. Гарячу воду для миття полів необхідно переносити в закритій посудині; у виняткових випадках при переносі гарячої води в відрах без кришки, наповню­вати Їх треба не більше ніж на три чверті їх місткості.
3.7. При виконанні робот на висоті (миття стін, стель, вікон та інше) необхідно користуватися справними драбинами з гумовими або залізними накладками. Кут нахилу драбини не повинен перевищувати 60°.
3.8. Не можна користуватися замість драбин випадковими предметами.
3.9. Протирати електрошафи, пускові апарати та інше дозволяється після зняття напруги,
3.10. При виявленні електричного струму на радіаторах, трубах, різного роду апаратах та інше, необхідно негайно припинити роботу і доповісти про це керівникові.
3.11. При прибиранні необхідно користуватися справним інструментом. Прибране сміття необхідно виносити в відведене для цього місце.
3.12. При прибиранні необхідно звертати особливу уьаі-у на пролиті мастила, рідини та інше. Перед прибиранням їх необхідно попередньо посипати тирсою.
3.13. При прибиранні забороняеться.
3.13.1. Прибирати металеву стружку від верстатів без рукавиць.
3.13.2. Мити підлогу палубним методом.
3.13.3. Залишати після прибирання приміщення з включеним електрообладнанням.
3.13.4. Спалювати сміття на теріторії підприємства.
3.13.5. Користуватися для прибирання пожежним обладнанням.
3.13.6. Класти ганчірки та інші предмети на устаткування, верстати та інше.

4. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ В АВАРІЙНІЙ СІТУАЦІЇ.
4.1. Негайно припинити роботу, не допускати в небезпечну зону сторонніх осіб.
4.2. Якщо є потерпілі, надавати Їм першу медичну допомогу, а в разі потреби викликати "швидку допомогу".
4.3. При виникненні пожежі викликати пожежну частину та приступити до гасіння підручними засобами пожежогасіння.
4.4. Пбвідомити про те, що сталося керівникові і виконувати його вказівки.
 
5. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ РОБОТИ.
5.1. Інвентар, який використовувся при прибиранні, скласти в призначене для
цього місце, помитися з милом, при можливості прийняти душ.
 
 
Зінструкцією ознайомлений(а) _________________________________
 
дата "____"__________ 200__ p.
 
 
 
 
 

 
 
e-max.it: your social media marketing partner