Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

НАКАЗ

27. 09. 2013 м. Чернівці №256/883

Про затвердження переліку
опорних навчальних закладів
Чернівецької області
з цивільного захисту та
безпеки життєдіяльності

З метою об'єднання зусиль у реалізації вимог п. 44 "Положення про Функціональну підсистему "Освіта і наука України єдиної державної системи цивільного захисту України", затвердженого наказом Начальника цивільного захисту Міністерства освіти і науки України від 03.09. 2009 р. № 814, упорядкування інноваційної діяльності у закладах освіти, вив-чення, узагальнення і впровадження в освітній процес пере¬дового педагогічного досвіду, розробки науково-методичного і навчально-методичного забезпечення реалізації педагогічних ідей, підтримки творчих пошуків освітян області
НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Перелік опорних навчальних закладів Чернівецької області з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. (додається).

2. Керівникам органів управлінь освіти, молоді та спорту районних, міських адміністрацій привести визначені навчальні заклади у відповідність до Методичних рекомендацій щодо порядку створення, оснащення та організації роботи опорного з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності (основ здоров'я) загальноосвітнього навчального закладу, схвалених Вченою радою обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (протокол № 3/74 від 19.06.2013 р.).

3.Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області надавати постійну методичну допомогу опорним навчальним закладам, вивчати, узагальнювати та розповсюджувати кращий досвід їх роботи, організовувати на їх базі дослідно-експериментальну роботу з удосконалення навчально-виховного процесу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та його програмно-методичного забезпечення.
4. Керівникам навчальних закладів забезпечити активну участь педагогічних працівників у роботі милавица методичних об'єднань при загальноосвітніх опорних навчальних закладах з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, проведенні нарад, семінарів, відкритих уроків та показових "Днів цивільного захисту".
5.Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Тарангул Л.М.тазаступника начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області з навчальної та виробничої роботиЮрійчука М.О.

Начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки
життєдіяльності Чернівецької області
підполковник служби цивільного захисту

О.В. Ткач

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

М.Й. Бауер

Додаток до спільного наказу Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту Чернівецької ОДА, НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецькій області
від "27"09.2013 р.№256/883

ПЕРЕЛІК
опорних з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності навчальних закладів Чернівецької області

м. Чернівці НВК "Любисток"
ЗОШ І-ІІІ ст. № 33
ДНЗ № 43

Путильський Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст.,
Путильський районний центр дитячої та юнацької творчості,
Яблуницький ДНЗ

Сторожинецький Панківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Банилово - Підгірська гімназія,
Великокучурівський ДНЗ

Кельменецький ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Бабин

Новоселицький НВК "Боянівська гімназія",
ДНЗ "Колосочок", с. Подвірне

Герцаївський Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Герцаївський ліцей,
Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.,
Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Годинівський НВК,
Тарнавський НВК,
Герцаївський ДНЗ

Хотинський Шиловецька ЗОШ І-ІІІ ст.,
Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Хотинська гімназія,
Ширівецький ДНЗ

Заставнівський Заставнівська гімназія
Сокирянський Михалківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
ДНЗ "Яринка" с. Михалкове

Кіцманський Кіцманський ДНЗ "Веселка",
Кіцманський НВК,
Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст.
Стрілецькокутський ЗНЗ І-ІІІ ст.,
Нижньостанівецький ЗНЗ І-ІІІ ст.

Глибоцький Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст.,
Глибоцький ліцей

Вижницький Іспаська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Берегометська ЗОШ № 4,
Берегометська гімназія,
Черешенська ЗОШ І-ІІІ ст.,
Вижницький ДНЗ№ 1,
НВК "Берегометський ДНЗ-ЗНЗ"

м. Новодністровськ Новодністровська гімназія,
ДНЗ "Радість"

Професійно-технічний навчальний заклад–Чернівецькийпрофесійний машинобудівний ліцей

e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (oporn.doc)oporn.doc57 Kb