Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

У к р а ї н а
Чернівецька міська рада
Виконавчий комітет
У П Р А В Л I Н Н Я О С В I Т И

вул. Червоноармійська, 176, м.Чернівці, 58029 тел./факс (0372) 3-30-87,
E-mail: edu@osvitacv.com. Код ЄДРПОУ №02147345

13.03.2013 р. №01-15/415
Керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів
м. Чернівці

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 18.12.2012 № 486 «Про ефективне використання матеріально-реабілітаційної бази Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1», з метою здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров'я дітей з особливими потребами, доводимо до відома керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, у яких виховуються та навчаються діти з особливими потребами в інклюзивних класах (групах), а також діти-інваліди, які перебувають на індивідуальній формі навчання, інформацію, послуги, які надаються реабілітаційним відділенням Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1

Додаток на 2 арк.

Начальник управління освіти
Чернівецької міської ради В.С. Малишевська

Починок А.І.
3-23-81

Додаток
до листа управління
освіти Чернівецької міської ради
від 13.03.2013р. № 01-15/415

Послуги, які надаються реабілітаційним відділенням
Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1

Реабілітаційне відділення Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 проводить реабілітацію та лікування дітей з ураженням центральної та периферичної нервової системи (ДЦП, парези, плегії, порушення опорно-рухового апарату, сколіози, кифози, плоскостопість), з порушеннями психофізичного розвитку (порушення слуху, розумова відсталість, аутизм, синдром Дауна).
У відділенні функціонує:
- тренажерний зал (велотренажери, бігові доріжки, орбітреки, шведські стінки, універсальний тренажер для розробки м'язів верхнього плечового поясу, спини, ніг);
- зал лікувальної фізкультури (лабіринт, кульковий басейн, шведська стінка, масажні м'ячі та килимки);
- кабінет масажу;
- фізіотерапевтичний кабінет (електрофарез, ампліпульс, апарат лазерної терапії, магнітотерапії, тубус-кварц, інгалятор, кисневі коктейлі);
- електротерапевтичний апарат Серагем Мастер, який використовується при захворюваннях опорно-рухового апарату, бронхо-легеневої системи, центральної та периферичної нервової системи, остеохондрозі, захворювання серцево-судинної системи, ендокринних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту;
- ампліпульс (неврологічні захворювання, неврити, остеохондроз тощо);
- апарат лазерної терапії, магнітотерапії (захворювання центральної та периферічної нервової системи, ураженнях шкіри, захворювання суглобів та опорно-рухового апарату);
- бальнеологічна ванна (ДЦП, захворювання периферічної і центральної нервової системи);
- психотерапевтична кімната для занять з психологом та дефектологом;
- дефектологічний кабінет для проведення діагностики та корекції порушень, індивідуальних занять з логопедом, сурдопедагогом, олігофренопедагогом;
- центр підтримки сім'ї, в якому надаються послуги батькам соціальним педагогом та психологом.

Послуги у центрі надають:
досвідчені дефектологи, сурдопедагоги, олігофренопедагоги, логопеди, лікарі (педіатр, невропатолог, психіатр), спеціалісти з лікувальної фізкультури, фізіотерапії, масажу, психологи, соціальні працівники.
Усі послуги та консультації лікарів, психолога, дефектолога та логопеда безкоштовні. На базі центру діти та їх батьки мають змогу перебувати цілодобово на період обстеження та проведення курсу реабілітації.
Приймаються діти віком від 2-ох до 18-ти років.
Необхідні документи, які потрібно мати із собою для проходження медичної реабілітації на базі центру:
- медична картка дитини.
Запис на прийом проводиться за тел. (0322) 3-62-65, 3-53-84, або
за адресою: м. Чернівці, вул. Фрунзе, 6.
Прийом та лікування дітей проводиться тільки у супроводі батьків або педагогів.

e-max.it: your social media marketing partner