Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Дата проведення: 03.03.2016
Загальна кількість респондентів : 42 особи.
Результати вхідного анкетування.
На запитання «Визначте мету Вашої участі у сьогоднішньому семінарі – тренінгу» було отримано наступні відповіді:
 «ведення документації» - 2 особи (4,8%);
 «підвищення компетентності та отримання нової інформації» - 7 осіб (16,7%);
 «знайомство та обмін досвідом» - 17 осіб (40,5%);
 «ознайомлення з управлінськими аспектами організації дітей з ООП» - 12 осіб (28,6%);
 «ознайомлення із складовими інклюзивної освіти та особливості ведення методичної роботи з даного питання» - 4 особи (9,4%).
На запитання про те, як учасники семінару розуміють термін «діти з особливими потребами»:
 12 осіб (28,6%) відповіли що, це «діти, які потребують індивідуального підходу та особливої уваги з боку педагогів»;
 5 (11,9 %) респондентів вважали що, це – « діти, які потребують більшої уваги з боку держави»;
 18 осіб (42,9%) визначили, що діти з ОСП – це « діти, які мають вади розвитку»;
 1 особа (2,4%) « віднесла б до цієї категорії, не тільки дітей з психофізичними вадами, але й тих, яким на даний момент необхідний особливий підхід через складні життєві обставини»;
 5 осіб ( 11,9%) зазначили , що це – « хворі діти, які взагалі не здатні сприймати інформацію; їхня поведінка відрізняється від звичних учнів; з ними неможливо працювати у колективі»;
 1 особа (2,4%) вважає що це також і діти, які належать до категорії «обдарованих».
На запитання « Які характерні особливості діяльності педагога з дітьми з ООП?» було отримано наступні відповіді:
 «любов, толерантність, гуманність, високі моральні якості та належний професійний рівень» - 22 особи (52,4%);
 « індивідуальний підхід, знання методики та специфіки інклюзивної освіти, врахування індивідуальних особливостей та належний фаховий рівень» - 17 осіб (40,5%);
 « відповідність рекомендаціям міської та обласної ПМПК» - 3 особи ( 7,1%).
24 опитуваних респондентів виразили повну готовність працювати з дітьми із ООП; 12 осіб відмітило, що готові частково працювати із учнями даної категорії; 4 зазначили, що поки що не готові працювати із такими учнями у своїх навчальних закладах, 2 особи на дане питання взагалі не відповіли.
На останнє запитання анкети « Яким чином у Вашому ЗНЗ організовано (було б організовано) роботу з дітьми із особливими освітніми потребами?» :
- 22 респондентів - індивідуальне навчання;
- 8 осіб – інклюзивне навчання;
- Інклюзивне та індивідуальне навчання – 3 особи;
- 9 – відповіді відсутні.
В даному опитуванні було представлено:
- 27 осіб загальноосвітніх навчальних закладів;
- Гімназії міста – 5 осіб:
- Ліцеї - 4 особи;
- СЗОШ – 3 особи;
- Приватні навчальні заклади – 1 особа;
- НВК – 2 учасників.
 
e-max.it: your social media marketing partner
Attachments:
Download this file (568r67r679.docx)568r67r679.docx18 Kb