Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

ВИТЯГ
з Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році
(затверджено наказом Міністерства освіти і науки України "Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2011 році" від 6 грудня 2010 р. №1207).
ІІ. Права та обов’язки осіб, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання
2.1.    У зовнішньому оцінюванні може взяти участь особа, яка має повну загальну середню освіту або є учнем (студентом) випускного класу (курсу) навчального закладу системи загальної середньої освіти та в установлені строки зареєструвалася для проходження зовнішнього оцінювання.
Read More
2.2.    Особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього оцінювання (далі - абітурієнт), має право на:
2.2.1. Складання тестів не більше ніж із п’яти предметів із переліку, визначеного наказом Міністерства освіти і науки України від 26.08.2010 № 833 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2011 році», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.09.2010 за № 826/18121, для проходження зовнішнього оцінювання: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором) - англійська, німецька, французька, іспанська.
2.2.2.Виконання тестів, що відповідають вимогам програм, затверджених Міністерством освіти і науки.
2.2.3.   Ознайомлення із правами та обов’язками абітурієнта.
2.2.4.   Ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення тестування.
2.2.5.   Безпечні умови проведення тестування.
2.2.6.   Доступ до інформації про:
мету та програми зовнішнього оцінювання;
форми тестових завдань;
порядок проходження зовнішнього оцінювання;
час та місце проведення зовнішнього оцінювання;
порядок визначення результатів зовнішнього оцінювання;
спосіб та час повідомлення результатів зовнішнього оцінювання.
2.2.7.   Апеляції щодо порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання та щодо результатів зовнішнього оцінювання.
2.3. Абітурієнт, персональні дані якого обробляються в процесі зовнішнього оцінювання, користується правами, визначеними статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
2.4. Абітурієнт зобов’язаний:
2.4.1.   Ознайомитися з інформацією про порядок проходження зовнішнього оцінювання.
2.4.2.   Ввічливо ставитися до осіб, які організовують, проводять чи беруть участь у зовнішньому оцінюванні.
2.4.3.   Своєчасно прибути до визначеного Українським центром оцінювання якості освіти пункту тестування з документами, необхідними для проходження зовнішнього оцінювання, зазначеними в пункті 6.14 розділу VI цього Порядку.
2.4.4.   Виконувати вказівки та вимоги фахівців, які організовують та проводять зовнішнє оцінювання, що стосуються процедури тестування.
2.4.5.   Після закінчення роботи над тестом повернути бланки відповідей особам, які проводять тестування, переконатися, що їх вкладено до спеціального пакета, засвідчити цей факт підписом в аудиторному протоколі проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
2.4.6.   До виходу з пункту тестування надати уповноваженій особі Українського центру оцінювання якості освіти сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат) для проставлення відмітки про складання тесту з відповідного предмета.
2.4.7.   Не псувати майно навчального закладу та інших осіб, які перебувають у пункті тестування.
2.4.8.   Не проносити до пункту тестування небезпечні предмети та речовини, що можуть створити загрозу життю та здоров’ю учасникам зовнішнього оцінювання, перешкоджати процесу проведення зовнішнього оцінювання.
2.4.9.   Протягом часу, відведеного для складання тесту:
не заважати іншим абітурієнтам у роботі над тестом, а також особам, які проводять зовнішнє оцінювання, у виконанні покладених на них обов’язків;
не спілкуватися з іншими абітурієнтами, не передавати їм будь-які предмети та матеріали;
не мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурами тестування.
не псувати майно навчального закладу та інших осіб, які перебувають у пункті тестування.
2.5. У разі порушення вимог, передбачених підпунктами 2.4.7 - 2.4.9 пункту 2.4 цього Порядку, абітурієнт позбавляється права на продовження роботи над тестом і на вимогу осіб, які організовують та проводять тестування, має здати бланки відповідей і залишити аудиторію, де відбувається тестування.
e-max.it: your social media marketing partner