Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Про стан організації харчування школярів в освітніх закладах Чернівецької області поінформував під час апаратної наради під керівництвом голови облдержадміністрації Михайла Папієва начальник Головного управління освіти і науки облдержадмінстрації Михайло Бауер. Він відзначив, що в загальноосвітніх навчальних закладах системи освіти області працює 418 їдалень. У листопаді поточного року усіма видами харчування у них охоплено 93 тис. 414 учнів або 95%, що на 0,8 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. Гаряче харчування отримують 89 тис. 439 учні бо 95,7%. На виконання Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та дітям пільгової категорії” в області організовано безоплатні обіди для 9 тис. 598 учнів, що складає 100%.
Всі діти пільгових категорій отримують у школах безкоштовні обіди.
За його словами, на належному рівні організована робота з охоплення гарячим харчуванням дітей шкіл в Путильському, Сторожинецькому, Герцаївському районах. Потребує суттєвого покращення ця робота в місті Новодністровськ, Кіцманському та Заставнівському районах. Через відсутність харчоблоків в 11 навчальних закладах харчування здійснюється за допомогою шкільних буфетів. За 9 місяців цього року на організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів області виділено та профінансовано 32 млн. 526 тис. 400 грн. бюджетних коштів. В інтернатних закладах харчується 1 тис. 466 учнів – 100%. За одинадцять місяців поточного року на харчування дітей в школах-інтернатах обласного підпорядкування виділено 7 млн. 573 тис. грн. Також за рахунок бюджетних коштів в 11 загальноосвітніх навчальних закладах організовано дворазове харчування 2 тис. 784 дітей або 100%, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
При підготовці до нового 2011-2012 навчального року в 256 їдальнях проведено поточні ремонти приміщень. Практично всі харчоблоки забезпечені холодною та гарячою проточною водою. Всі харчоблоки забезпечені дезінфікуючими, миючими засобами відповідно до санітарних вимог. Покращився стан забезпечення електрообладнанням, холодильним обладнанням, посудом. Постійно проводиться робота щодо оновлення технологічного обладнання.

За матеріалами: oblosvita.com

 
e-max.it: your social media marketing partner