+ 1
- 1

DSCN0146Сучасний урок – це твір мистецтва,
де педагог уміло використовує
всі можливості для розвитку особистості учня.
М.Ебнер-Ешенбах

21-25 листопада 2017 року – тиждень, протягом якого учасники Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017» продовжували змагання за звання найкращого. ІІІ випробування І туру – проведення уроку та його самоаналіз.
Уроки конкурсанти різних номінацій проводили в загальноосвітніх навчальних закладах міста:
«Початкові класи» - ЗОШ №27;
«Інформатика» - гімназія №7;
«Біологія» - ЗОШ №2;

«Музичне мистецтво» - ЗОШ №5;
«Румунська мова та література» - гімназія №6.
За день до проведення уроку члени журі разом з представниками оргкомітету проводили жеребкування: порядковий номер уроку, клас і тема уроку. У номінації «Початкові класи» конкурсанти мали право обрати предмет, оскільки кожен з них у початкових класах викладає їх декілька.
Оцінюючи урок, члени журі звертали увагу на такі критерії: володіння дидактичними та фаховими знаннями, навчальним матеріалом; науковість та доступність викладення навчального матеріалу; досягнення мети й завдань уроку; дотримання архітектоніки уроку; відповідність методів, форм, прийомів роботи, засобів навчання завданням уроку і змісту навчального матеріалу, їх оптимальне поєднання; доцільність використання інноваційних педагогічних технологій, ІКТ; активізація пізнавального інтересу учнів; організація самостійної діяльності учнів; індивідуальний та диференційований підходи до учнів; реалізація діяльнісного підходу; наявність завдань, пов’язаних із формуванням ключових і предметних компетентностей; реалізація міжпредметних зв’язків, формування цілісності знань; психологічний та виховний аспекти уроку; зміст, форми, доцільність, диференційованість та обсяг домашнього завдання; володіння державною мовою, дотримання культури мовлення педагога та учнів; особистісні якості вчителя.
Після проведення уроку кожен конкурсант робив його самоаналіз.
Що вдалося, що не вдалося? Журі не багатослівне. Відомо одне: під час проведення конкурсних уроків панувала творча, доброзичлива атмосфера.

Попереду на конкурсантів чекає останнє випробування – експертиза підручника та захист навчального проекту. Бажаємо мудрості, успіхів.

ІНТРИГА ТРИВАЄ…

e-max.it: your social media marketing partner
-->