+ 1
0

1357639577 p1140376Справжня новорічна казка завітала в ці вихідні в Чернівецьку обласну дитячо-юнацьку спортивну школу. В святково прикрашеному залі проходило новорічне свято для наймолодших учениць відділення художньої гімнастики.


Як ведеться у кожній казці: добро завжди перемагає зло. І на нашому новорічному святі чарівні Снігуронька і Добра фея перемогли злих піратів, які постійно намагалися зробити якісь пакості та вкрасти новорічні подарунки. Але все закінчилось щасливо і на новорічне свято завітав справжній Дід Мороз, який проводив з юними гімнастками різноманітні ігри, естафети, задавав дівчаткам загадки. Разом з Снігуронькою та Доброю феєю вони водили з ними новорічні хороводи та співали новорічні пісні.
Всіх гостей та батьків своїми прекрасними виступами вітали юні гімнастки. Першими та гімнастичному килимі з'явилися ніжні білі сніжинки, разом з якими всі присутні поринули у казковий сніжний білий ліс.
Наступний виступ дівчаток з м'якими іграшками нагадав всім про щасливе дитинство, у якому в кожного з нас була своя улюблена іграшка.
А запальний танок веселих гномів нікого не лишив байдужим. І ось на килими в різнобарвних сарафанах та хусточках з червоними щічками виступають матрьошки.
Скільки усмішок на обличчях батьків і гостей! Скільки радості і щастя на обличчях у всіх!!!
В новорічному святі взяли участь 120 юних гімнасток, всіх їх Дід Мороз разом з Снігуронькою привітали новорічними подарунками. На роль Діда Мороза було запрошено заслуженого артиста України — актора Чернівецького музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської – Богдана Братко.
Всіх вихованок відділення художньої гімнастики, батьків, тренерів привітали директор Чернівецької ОДЮСШ Віталій Литвинчук Володимирович, старший тренер і ведуча свята — Людмила Бутковська та голова батьківского комітету відділення — Ольга Плахотник.

oblosvita.com

e-max.it: your social media marketing partner
-->