+ 1
0

Thumbnail imageДержава відремонтує Чернівецький університет. Ремонт будівлі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації профінансують з державного бюджету. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.

Комітет з питань бюджету Верховної Ради України підтримав пропозицію Чернівецької обласної державної адміністрації стосовно виділення додаткових коштів із держбюджету для проведення ремонтно-реставраційних робіт чернівецького ВНЗ.

За словами голови облдержадміністрації Михайла Папієва,  загальна вартість робіт становить 12 мільйонів гривень. Головним розпорядником даних коштів буде Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Довідка: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – один із найстаріших класичних університетів в Україні. ВНЗ було засновано 4-го жовтня 1875-го року указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа на основі теологічного інституту, що існував із 1827-го року з німецькою мовою викладання та з окремими кафедрами української та румунської мов і літератур. У 2000-му році Указом Президента України Чернівецькому державному університету імені Юрія Федьковича надано статус національного.

Нагадаємо, що Чернівецький університет є пам’яткою архітектури, яку включили до переліку об’єктів-кандидатів на номінацію до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Автор: Наталія Березюк

Джерело: ІА «Світ освіт»

e-max.it: your social media marketing partner
VIP даю ссылку . -->