+ 1
0

Перед ЗМІ області виступили викладачі Чернівецької філії МАУП та запрошені гості. Розмова велася про дві нові спеціальності, які відкрито у Чернівецькій філії МАУП – “Інформаційна діяльність підприємства” та “Оціночна діяльність”.

О.В.Поляк, директор Чернівецької філії МАУП, кандидат наук з державного управління розповіла про нові спеціальності: їх суспільну значимість в регіоні. Навчальний заклад орієнтується на три основні покази навчання: цінова політика, показники працевлаштування, якісний показник навчання. Олександра Василівна розповіла, що 75 % випускників Чернівецької філії працевлаштовані по спеціальності.
Про інструменти навчання нових спеціальностей та їх застосування розповіла Н.Є.Килипенко, заступник директора з навчальної та наукової діяльності Чернівецької філії МАУП,магістр з управління навчальним закладом, здобувач наукового ступеня кандидата економічних наук
М.І.Скрипник, завідувач бібліотекою Чернівецької філії МАУП, викладач вищої категорії ознайомила присутніх з бібліотечним фондом навчального закладу. Також Марія Іванівна зазначила, що заклад має потужну електронну бібліотеку.
Про те хто краще навчає: науковці чи практики розповіла Ю.Д.Добрянська, інспектор з кадрової роботи, викладач ЧФ МАУП, магістр філософії.
Питання про дві нові спеціальності висвітлили запрошені гості. Про спеціальність “Інформаційна діяльність підприємства”, про потребу ринку праці розповіла Т.П.Караванова, старший викладач кафедри “Педагогіки, психології та теорії управління освіти” інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Заслужений вчитель України.
Є.О.Каруценко, експерт з оцінки майна Чернівецької торгово-промислової палати розповів про спеціальність “Оціночна діяльність”: що оцінюється. Крім того Євгеній Олександрович зауважив, що важливим аргументом відкриття цієї спеціальності є те, що ринок праці наразі потребує експертних оцінювачів.
Випускники спеціальності “Інформаційна діяльність підприємства” матимуть змогу працювати у сферах державного управління, надання послуг підприємцям, рекламної діяльності, комунальних послуг, діяльності громадських та екстериторіальних організацій, інформаційних агентств тощо.
Метою підготовки фахівців зі спеціальності “Оціночна діяльність” є вміння оцінювати управлінську, освітню, соціальну, тендерну діяльність, а також об’єкти матеріальної сфери На кожну спеціальність відведено по 30 місць. Вартість навчання – 5200 гривень на рік.

Олександра Василівна, директор ЧФ МАУП запросила усіх присутніх на День відкритих дверей 12 березня для детальнішого ознайомлення з навчальним закладом.

Довідка.

Сьогодні ЧФ МАУП – це структурний підрозділ Міжрегіональної Академії управління персоналом і Тьюторський центр Телеуніверсиету МАУП, що веде підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів на денній, заочній та дистанційній формах навчання (Інтернет-навчання та з використанням мультимедійних технологій) із напрямків: “Правознавство”, “Менеджмент організацій”, “Економіка і підприємництво”, “Практична психологія”, “Управління навчальним закладом”, “Адміністративний менеджмент”.

За роки свого існування навчальний заклад підготував 1364 фахівці, які трудяться в різних галузях економіки Чернівецької області, а також в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, підприємствах та організаціях краю.

Організація навчальної діяльності здійснюється на основі навчальних програм, розроблених і затверджених у Міжрегіональній Академії управління персоналом, як базовому навчальному закладі. На сьогодні у ЧФ МАУП є в наявності 320 навчальних програм із відповідної кількості дисциплін, які містяться на 6-ти випусках CD-дисках з навчально-методичними розробками програм та різними методичними рекомендаціями. Наукову діяльність навчального закладу здійснюють 14 штатних викладачів і 56 викладачів-сумісників.

e-max.it: your social media marketing partner
-->